Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Christina Aguilera

+13
filis
Kostas vandikos
n1kos
Diafora_
thebest20
Chronis
ChristosSav
kinop
neereaux
Leonidas
Filippos
oberlina
Kostas_1
17 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Diafora_
Diafora_
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1399
Join date : 26/06/2018

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 12:13 pm
Το έψαξα και στο wiki μήπως κάτι δεν θυμόμουν καλά αλλά έτσι είναι. Moderately successful το αποκαλούν κι εκεί.
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18275
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 12:17 pm
Εγώ δεν αμφισβητώ το legend status που έχει κατακτήσει η Xtina ως vocalist. Δηλαδή ακόμη και να μην ξέρει κάποιος τα τραγούδια της, ξέρει ότι είναι φωνάρα.
Ωστόσο ότι η εμπορική της επιτυχία μειώθηκε αισθητά γύρω στα τέλη 00s - αρχές 10s είναι γεγονός. Τώρα το να μου παρουσιάζετε ως επιτυχίες της στα 10s 2-3 collabs (εξαιρώ το Say Something) με καλλιτέχνες που έσκιζαν τότε (ότι ας πούμε συνέβαλαν τα 30 δευτερόλεπτα της Xtina στο να σκίσει το Moves like Jagger από τους τότε Maroon 5) θεωρώ ότι υποτιμά την ίδια την Xtina.

Αρέσει στους χρήστες Leonidas και Diafora_

Διαφωνεί ο χρήστης oberlina

Diafora_
Diafora_
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1399
Join date : 26/06/2018

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 12:26 pm
Filippos έγραψε:Εγώ δεν αμφισβητώ το legend status που έχει κατακτήσει η Xtina ως vocalist. Δηλαδή ακόμη και να μην ξέρει κάποιος τα τραγούδια της, ξέρει ότι είναι φωνάρα.
Ωστόσο ότι η εμπορική της επιτυχία μειώθηκε αισθητά γύρω στα τέλη 00s - αρχές 10s είναι γεγονός. Τώρα το να μου παρουσιάζετε ως επιτυχίες της στα 10s 2-3 collabs (εξαιρώ το Say Something) με καλλιτέχνες που έσκιζαν τότε (ότι ας πούμε συνέβαλαν τα 30 δευτερόλεπτα της Xtina στο να σκίσει το Moves like Jagger από τους τότε Maroon 5) θεωρώ ότι υποτιμά την ίδια την Xtina.
Δεν διαφωνώ με αυτό που γράφεις ουσιαστικά ούτε είπα κάτι διαφορετικό. Όμως OK, σε αυτά τα κομμάτια υπάρχει και η φωνή της κι όλοι γνώριζαν ότι είναι αυτή. Άρα είναι μια έκλαμψη χωρίς να σημαίνει ότι έσκισε επειδή ήταν Aguilera. Νομίζω τοποθετήθηκα ξεκάθαρα.

Αρέσει στον χρήστη Filippos

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 12:43 pm
Diafora_ έγραψε:
Leonidas έγραψε:To Burlesque έγινε χρυσό σαν άλμπουμ 4 χρόνια μετά την κυκλοφορία του, με πικ στο 18 και μου λέτε ότι δεν τα πήγε και άσχημα;

Οκ
Προφανώς δεν είναι hit, αλλά πήρε απονομές σε αρκετές χώρες. Οπότε άσχημα δεν πήγε λέω εγώ. Δεν νομίζω βρε παιδιά μου να διαφωνεί κάνεις σε αυτά που έγραψα στο τελευταίο σχόλιο.

Σου είπα ότι εδώ μέσα είναι σαν να μιλάς σε τοίχο για ορισμένα πράγματα.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 12:46 pm
Filippos έγραψε:Εγώ δεν αμφισβητώ το legend status που έχει κατακτήσει η Xtina ως vocalist. Δηλαδή ακόμη και να μην ξέρει κάποιος τα τραγούδια της, ξέρει ότι είναι φωνάρα.
Ωστόσο ότι η εμπορική της επιτυχία μειώθηκε αισθητά γύρω στα τέλη 00s - αρχές 10s είναι γεγονός. Τώρα το να μου παρουσιάζετε ως επιτυχίες της στα 10s 2-3 collabs (εξαιρώ το Say Something) με καλλιτέχνες που έσκιζαν τότε (ότι ας πούμε συνέβαλαν τα 30 δευτερόλεπτα της Xtina στο να σκίσει το Moves like Jagger από τους τότε Maroon 5) θεωρώ ότι υποτιμά την ίδια την Xtina.

τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια κάθε φορά εδώ μέσα. 

Έχει κολλήσει η βελόνα. Το αστείο για το οποίο πραγματικά γελάω είναι ότι όλα αυτά αφορούν μονο και μόνο την καριέρα της Κριστίνα. Καμία άλλη προς θεού... δεν υπάρχει κανένα double standard σε αυτά που γράφετε. #Νοτ  

rip rip rip
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 12:54 pm
fyi το burlesque πάει σούπερ ακόμα και σήμερα σαν soundtrack

έχει ξεκάθαρο cult legacy και ακολούθησε τον δρόμο των ταινίων που μπορεί να μην έγιναν τεράστιο box office hit (όχι ότι πατωσε κιολας) αλλά έκανε μεγαλη επιτυχια ως VOD. Το soundtrack στο Spotify πάει σούπερ και κάνει outstream άλλα "επιτυχημένα" άλμπουμ της εποχής από διάφορες αγαπημένες "hitmakers" όσων αυτή την στιγμή γράφουν ασυναρτησίες σε αυτό το thread. Poetic irony  Hysterical Hysterical

και όλα αυτά από ένα OG soundtrack που ακόμα δεν έχει μεταφερθεί στο broadway. Αλλά τι σας εξηγώ τώρα; Η βελόνα έχει κολλήσει. Δεν σας ενδιαφέρει καν να κάνετε συζήτηση για ποπ μουσική και να μάθετε για πράγματα που ξεκάθαρα δεν γνωρίζετε. Θέλετε απλά να αναπαράγετε την κολλημένη σας "άποψη" που εντελώς τυχαία περιέχει και μια δόση υπερβολικής κακίας.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 12:58 pm
Diafora_ έγραψε:
Filippos έγραψε:Εγώ δεν αμφισβητώ το legend status που έχει κατακτήσει η Xtina ως vocalist. Δηλαδή ακόμη και να μην ξέρει κάποιος τα τραγούδια της, ξέρει ότι είναι φωνάρα.
Ωστόσο ότι η εμπορική της επιτυχία μειώθηκε αισθητά γύρω στα τέλη 00s - αρχές 10s είναι γεγονός. Τώρα το να μου παρουσιάζετε ως επιτυχίες της στα 10s 2-3 collabs (εξαιρώ το Say Something) με καλλιτέχνες που έσκιζαν τότε (ότι ας πούμε συνέβαλαν τα 30 δευτερόλεπτα της Xtina στο να σκίσει το Moves like Jagger από τους τότε Maroon 5) θεωρώ ότι υποτιμά την ίδια την Xtina.
Δεν διαφωνώ με αυτό που γράφεις ουσιαστικά ούτε είπα κάτι διαφορετικό. Όμως OK, σε αυτά τα κομμάτια υπάρχει και η φωνή της κι όλοι γνώριζαν ότι είναι αυτή. Άρα είναι μια έκλαμψη χωρίς να σημαίνει ότι έσκισε επειδή ήταν Aguilera. Νομίζω τοποθετήθηκα ξεκάθαρα.

καλά για το moves like jagger γελάω γιατι αρχικά οι maroon 5 τότε μόνο hitmmakers δεν ήταν... καμια σχέση με το τώρα. Και επίσης η όλη συνεργασία ήταν στα πλαίσια του the voice που έσκιζε και ήθελαν να μπουσταριστεί με την Κριστίνα το τραγούδι καθώς είχε και ιδιαίτερη σχέση με τον Adam. Για αυτό κιόλας η Κριστίνα συμμετείχε φουλ στο πρόμο του τραγουδιού τότε.
ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 7780
Join date : 03/01/2021
Age : 35
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 1:02 pm
Παιδιά η γυναίκα έδωσε το Liberation που για μένα είναι καλύτερο και από το Stripped. Επιμένω να ακούτε ολοκληρωμένα τα albums. Έχει περισσότερο ενδιαφέρον.

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Diafora_, filis και oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 1:06 pm
ChristosSav έγραψε:Παιδιά η γυναίκα έδωσε το Liberation που για μένα είναι καλύτερο και από το Stripped. Επιμένω να ακούτε ολοκληρωμένα τα albums. Έχει περισσότερο ενδιαφέρον.

Επιτέλους να κάνουμε και λίγο ουσιαστική μουσική συζήτηση εδώ μέσα. 

Το Lib για έμενα έχει το καλύτερo 3 track run σε opening album που έχω ακούσει ποτέ μου. Liberation-Searching for Maria- Maria. 

Σαν άλμπουμ δουλεύει τέλεια αλλά θεωρώ ότι δεν είχε τις μεγάλες ουσιαστικές στιγμές που είχε το stripped. Το unless it's with you έπρεπε να βγει single imo.
ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 7780
Join date : 03/01/2021
Age : 35
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 1:09 pm
oberlina έγραψε:
Το Lib για έμενα έχει το καλύτερo 3 track run σε opening album που έχω ακούσει ποτέ μου. Liberation-Searching for Maria- Maria. 

Και για μένα είναι από τα καλύτερα. Και ο Kanye έδωσε πολύ! Αν και από τους μεγαλύτερους **###+)# εκεί έξω, οι παραγωγές του είναι σε άλλο επίπεδο. Από τους λίγους καλλιτέχνες που εδώ διχαστεί να ξεχωρίσω την προσωπικότητα από τη δουλειά τους. Και ακόμα δεν τα έχω καταφέρει

Αρέσει στον χρήστη oberlina

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 33376
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 1:14 pm
Λογικά όσοι δεν γνωρίζουν το στίγμα της στη μουσική την τελευταία δεκαετία λένε ασυναρτησίες και δεν ασχολούνται με τη μουσική. Όχι η πλειοψηφία του κόσμου. Έγινε. 
Laughing
Υποθέτω για αυτο κιολας για να εμφανιστεί κάπου πρεπει να ειναι φεστιβάλ ή pride.

Διαφωνεί ο χρήστης oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 1:15 pm
ChristosSav έγραψε:
oberlina έγραψε:
Το Lib για έμενα έχει το καλύτερo 3 track run σε opening album που έχω ακούσει ποτέ μου. Liberation-Searching for Maria- Maria. 

Και για μένα είναι από τα καλύτερα. Και ο Kanye έδωσε πολύ! Αν και από τους μεγαλύτερους **###+)# εκεί έξω, οι παραγωγές του είναι σε άλλο επίπεδο. Από τους λίγους καλλιτέχνες που εδώ διχαστεί να ξεχωρίσω την προσωπικότητα από τη δουλειά τους. Και ακόμα δεν τα έχω καταφέρει

ισχύει για kanye... ευτυχώς ως παραγωγός μας ξεφεύγει under the radar και μπορούμε να κάνουμε ότι δεν ξέρουμε  Ventalia

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 1:21 pm
Kostas_1 έγραψε:Λογικά όσοι δεν γνωρίζουν το στίγμα της στη μουσική την τελευταία δεκαετία λένε ασυναρτησίες και δεν ασχολούνται με τη μουσική. Όχι η πλειοψηφία του κόσμου. Έγινε. 
Laughing
Υποθέτω για αυτο κιολας για να εμφανιστεί κάπου πρεπει να ειναι φεστιβάλ ή pride.

you are never beating the ασυναρτησίες allegations my friend 

the second hand embaressement ρε Κώστα μου  defeated
Diafora_
Diafora_
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1399
Join date : 26/06/2018

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 1:27 pm
Βρε παιδιά, κάποια μέλη γράψατε ακυρωτικά πράγματα. Ότι όλη της η καριέρα είναι 5 χρόνια, ότι δεν peakαρε και πολύ κλπ. Δεν είναι έτσι, πως να το κάνουμε; Δεν μπορείς να ακυρώνεις πορείες, διάβασα άδικα πράγματα και καταλαβαίνω τον oberlina.

Αρέσει στον χρήστη oberlina

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 58429
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 1:37 pm
ChristosSav έγραψε:Παιδιά η γυναίκα έδωσε το Liberation που για μένα είναι καλύτερο και από το Stripped. Επιμένω να ακούτε ολοκληρωμένα τα albums. Έχει περισσότερο ενδιαφέρον.
Δεν ανέφερα ποτέ βέβαια ότι δεν βγάζει καλό υλικό.
Με εξαίρεση το Lotus και το Μισο Bionic έχει πολύ ωραία δισκογραφία.

Ειδικά το Liberation είναι τοπ 3 μαζί με BtB και Stripped.

Το μόνο που είπα είναι ότι παρά το ταλέντο της, τα καλά τραγούδια η καριέρα της δεν έφτασε σε μεγάλο peak.
Συγγνώμη αλλά τα παραδείγματα που δώσατε δεν είναι και τόσο καλά.

Το Burlesque δεν ήταν ούτε εισπρακτική ούτε κριτική επιτυχία.

Feel this moment και Your body ήταν οι λαμπρές εξαιρέσεις με το δεύτερο όχι τόσο πολύ.

Παρτε τα σχόλια μου σαν εμμονή δεν με νοιάζει κιόλας. Αλλά αν η δικιά μου αγαπημένη είχε τόσο μεγάλο ταλέντο και από άποψη επιτυχίας το peak της ήταν μεταξύ δυο δίσκων... θα έλεγα συνέχεια ότι αδικήθηκε

______________________
Lady Gaga Save Us
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 1:43 pm
το burlesque είχε 50Μ budget και μόνο από το box office έβγαλε 100Μ και καμιά 40Μ από VOD εκείνα τα χρόνια. Επίσης ήταν υποψήφιο για Χρυσές Σφαίρες.  Hysterical
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 1:46 pm
Leonidas έγραψε:Παρτε τα σχόλια μου σαν εμμονή δεν με νοιάζει κιόλας. Αλλά αν η δικιά μου αγαπημένη είχε τόσο μεγάλο ταλέντο και από άποψη επιτυχίας το peak της ήταν μεταξύ δυο δίσκων... θα έλεγα συνέχεια ότι αδικήθηκε

επίσης για να ξέρουμε και τι λέμε.. αν έγραφες κάτι τέτοιο εξαρχής θα ήταν μια νορμάλ άποψη που θα δεχόμουν και καθόλου εμμονική δεν θα ήταν. Δεν έγραψες όμως αυτό αλλά ένα σωρό ακραία και εκτός τόπου και χρόνου μειωτικά πράγματα. 

Πάμε παρακάτω.
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 58429
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 1:46 pm
Νόμιζα έκανε 50Μ. Θα το μπέρδεψα με το budget
Λάθος μου τότε

______________________
Lady Gaga Save Us

Αρέσει στον χρήστη oberlina

n1kos
n1kos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6868
Join date : 28/10/2015
Location : Θεσσαλονικη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Όλο λείπεις
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 2:02 pm
Το πρόβλημα με τη Κριστίνα που την οδήγησε σε πτώση (όπως και κάτι αντίστοιχο συνέβη με άλλη επίσης καλλιτεχνάρα την Anastacia) ήταν καθαρά το ρεπερτόριο της, μπιτς κλπ λίγο πολύ το έπαιζαν όλες τότε δεν ήταν πρόβλημα αυτό. Δυστυχώς αυτές οι δύο ενώ είχαν ένα διαφορετικό ηχόχρωμα έπεσαν στη παγίδα να βγάζουν κλασική ποπ μουσική της εποχής και να προσπαθούν (οι εταιρείες τους ίσως?) να πάνε στα βήματα της Μπρίτνεϊ και απλά το μόνο που είχαν καταφέρει ήταν να χάσουν την ταυτότητα τους. Η μία χάθηκε μετά το εκπληκτικό Anastacia και η Κριστίνα μετά το btb έπρεπε να κινηθεί σε άλλα μονοπάτια, πιο funky, πιο blues όχι πάλι ηλεκτρονική ποπ επειδή τότε βγήκε η Γκαγκα και έπρεπε να τη "χτυπήσουμε" (και πάλι το πρόβλημα ήταν της εταιρείας).
Δεν την άφησαν δηλαδή να αποκτήσει δική της ταυτότητα ενώ ήταν το πιο εύκολο πράγμα για τη Κριστίνα. Προσπαθούσαν νομίζω να τη κάνουν να κινείται πάντα στις σκιές άλλων πετυχημένων ποπ γυναικών και φαινόταν χαμένη και αυτή σε όλο αυτο. 
Η δισκογραφία της είναι ένα μπέρδεμα, δε ξέρω αν φταίει αυτή. 
Στο Liberation βρήκε τον εαυτό της και μετά από χρόνια είπα ναι αυτό είναι Κριστίνα και πως θα έπρεπε να έχει κινηθεί χρόνια τώρα. Τώρα την έχω χάσει πάλι, δε καταλαβαίνω που θέλει να το πάει.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την n1kos στις Σαβ Ιουλ 15, 2023 2:06 pm, 1 φορά
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18275
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Christina Aguilera - Σελίδα 9 Empty Απ: Christina Aguilera

Σαβ Ιουλ 15, 2023 2:05 pm
Προς Oberlina:
-Ναι οι Maroon 5 το 2011 ήταν ένα τίποτα. Μόνο που είχαν ήδη #1 albums, #1 hit και άλλα 6-7 top 20 hits παγκοσμίως. Οκ.
-Εσύ δηλαδή μπορείς να λες ότι η Britney είχε μόνο generic pop τραγούδια και ήταν μαριονέτα της δισκογραφικής της χωρίς ταλέντο, επειδή είναι η άποψή σου και σεβαστή. Όταν εγώ όμως αναφέρω ότι η Xtina υπήρξε cocky, το λέω μόνο και μόνο επειδή είμαι brit army και δεν μπορώ να έχω αντικειμενική άποψη. Αυτό σου φαίνεται σωστό ; 
-Προσπερνώ την μπηχτή για τα streams της Britney. Θέλεις αλήθεια να συγκρίνουμε τα μεγαλύτερα hits που έκαναν επί 00s που ήταν και οι δύο στο peak τους ;
-Επίσης που να μην έγραφα ότι αναγνωρίζω το legend status της. Έμεινες μόνο σε αυτό που ήθελες για να με ακυρώσεις και ότι λέω τα ίδια και τα ίδια. Αν εσύ ως φαν είσαι ικανοποιημένη από την εμπορική επιτυχία της Xtina στα 10s (γιατί αυτό ήταν το αρνητικό που έγραψα) οκ πάω πάσο.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Filippos στις Σαβ Ιουλ 15, 2023 2:15 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης