Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Mariah Carey

+21
kinop
Kostask
manos
Antonius
greggel1982
Liakoman
oberlina
VasilisAst
Filippos
Steliosg
neereaux
filis
Chronis
bitcoin
n1kos
dimosf1
themisDV92
Kostas_1
thebest20
Leonidas
stelios
25 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18275
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 10:04 am
Μια χαρά μπορεί να τραγουδήσει live η Mimi. Ότι πέρασε μια περίεργη φάση με τις εμφανίσεις της δεν αναιρεί το γεγονός ότι επανήλθε στη συνέχεια. Το Caution Tour έλαβε πολύ καλές κριτικές για τα φωνητικά της. 
Αλήθεια έχεις ακούσει τα άλμπουμ της Mimi από το 2005 και έπειτα ; Διαβάζοντας το συγκεκριμένο σχόλιο, μάλλον όχι. Laughing

Πω αυτά τα "δεν την ενδιαφέρει να βγάλει χιτ" δεν μπορώ όταν τα λέμε, ακόμη και για τις δικές μας εδώ. Ότι ας πούμε μπορεί αλλά δεν θέλει, οκ. Laughing  Ποιά μουσική άλλαξε το Stripped ; Είναι ένα καλό άλμπουμ από τα πολλά που βγήκαν επί 00s. Δεν θεωρώ πως μνημονεύεται πουθενά ως influential album ή κάτι σχετικό. Έτσι όπως το πας θα μας βγάλεις την Xtina και indie artist. Ventalia
Kostask
Kostask
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 355
Join date : 30/06/2017

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 11:37 am
Filippos έγραψε: Πω αυτά τα "δεν την ενδιαφέρει να βγάλει χιτ" δεν μπορώ όταν τα λέμε, ακόμη και για τις δικές μας εδώ. Ότι ας πούμε μπορεί αλλά δεν θέλει, οκ. Laughing 
Μερικές όντως φαίνεται ότι δεν ενδιαφέρονται το ίδιο με άλλες! Μπορείς να το καταλάβεις από τις επιλογές τους.

Αρέσει στον χρήστη oberlina

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 58429
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 12:01 pm
Καλά αν δεν την ενδιέφερε δεν θα έκανε ντουέτο με Ozuna και δεν θα έβγαζε λάτιν άλμπουμ που είναι πια από τα πιο τρεντ είδη παγκοσμίως

______________________
Lady Gaga Save Us

Αρέσει στον χρήστη Filippos

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 3:37 pm
Μακάρι να έχει επανέλθει και να το έχω χάσει. Δεν την έχω δει τελευταία κάπου live. Μόνο pre-recorded. Θα δούμε πως θα τα πάει στο Global Citizen I guess. 

Δεν κυνήγησε ποτέ πωλήσεις και νο.1 και αυτό είναι ολοφάνερο στην καριέρα της. 
Εν ετη 00s που ήταν στο peak της και όλοι πουλούσαν άλμπουμ και έβγαζαν ένα άλμπουμ τον χρόνο η Κριστίνα έβγαζε άλμπουμ με 20 κομμάτια!!!! και 5 χρόνια κενό μεταξυ τους. Αν την ενδιέφεραν οι πωλήσεις θα χώριζε το υλικό σε διαφορετικά άλμπουμ. Όχι μόνο αυτό αλλά και στο b2b κόντεψε να μαλώσει με την εταιρία της γιατί τους αναγκάσε να το κάνουν διπλό disc - γιατί έτσι ήταν το vision της - κάτι που προφανώς ανεβάζει την τιμη του άλμπουμ και ρίχνει τις πωλήσεις. Το ότι αν θέλει να κάνει χιτ μπορεί να το κάνει το έχει αποδείξει καθώς όταν επιλέγει να κάνει radio friendly songs έχει τεράστια επιτυχία. Πχ Genie, Moves like Jagger, Say Something, Feel this moment.

Το ισπανόφωνο άλμπουμ το εβγαλε γιατί ήταν ένα πρότζεκτ που χρωστούσε 20+ χρόνια στο κοινο της. Το μόνο τραγούδι που προώθησε ήταν το Muchachas. Δεν είδα κάποιο προμο με τον Οζουνα για να κυνηγήσει κάποιο χιτ. Δεν ξέρω αν την είδατε εσείς κάπου να το προωθεί. Το κοινό της ζητούσε latin και dance καιρό τώρα και τους έδωσε και τα δύο. Καθόλου δεν ίδρωσε για την επιτυχία των EP.

Τωρα όσο για το stripped πραγματικά μιλαμε για άγνοια αλλά δεν πειράζει. Θα τα γράψω εγώ και όποιος θέλει τα διαβάζει. 

Σπόιλερ:
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18275
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 4:31 pm
Μπορώ αντίστοιχα να σου βάλω 100 άρθρα από κριτικούς που αποθεώνουν το Blackout και το χαρακτηρίζουν ως ένα από τα πιο influential album όλων των εποχών. Όπως αντίστοιχα και 100 καλλιτέχνες που το αναφέρουν στις επιρροές τους.
Ακόμη και το αγαπημένο σου Rolling Stone το είχε στα 250 καλύτερα άλμπουμ όλων των εποχών.
Ποια όμως είναι η δική σου άποψη για το Blackout ; Ακριβώς. Ventalia

Ναι όταν τραγουδούσε το Dirrty (απ' όλα τα τραγούδια του Stripped) λίγους μήνες μετά το Slave 4 u με αντίστοιχο λουκ και κονσεπτ ήταν καθαρά για καλλιτεχνικούς λόγους και καθόλου για να κάνει επιτυχία. Μάλιστα. Laughing
Kostask
Kostask
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 355
Join date : 30/06/2017

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 5:19 pm
Νομίζω η oberlina θέλει να πει ότι είχε όραμα και ταυτότητα σαν καλλιτέχνης από μικρή, ότι δεν ακολουθούσε τις διαταγές των εταιριών και δεν άφηνε εύκολα άλλους να διαχειρίζονται την καριέρα της! Με λίγα λόγια δεν ήταν μια μαριονέτα σε χέρια ισχυρών της μουσικής του τότε...
Προσωπικά δεν ειμαι μεγάλος φαν της Αγκιλέρα, όμως εκτιμώ το ταλέντο της και τη δουλειά της, φυσικά με εξαιρέσεις! Αν μη τι άλλο, είχε προσωπικοτητα, τεράστιο ταλέντο και καλλιτεχνική άποψη, αν την άφηνες χωρίς ομάδα, πάλι θα την προσεχές πάνω στη σκηνή ακόμα κι αν ήταν στα μπουζούκια της εθνικής με μηδέν μπάτζετ!

Αρέσει στον χρήστη oberlina

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18275
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 5:40 pm
Μα δεν αμφισβήτησα το όραμα και την ταυτότητά της. Το κατά πόσο ήταν τόσο influential album όσο το περιγράφει η Oberlina σχολιάζω.
Εννοείται πως η Xtina είναι ταλαντούχα καλλιτέχνις και το αναγνωρίζουμε όλοι μας.

Αρέσει στον χρήστη Leonidas

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 58429
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 6:17 pm
Δεν νμζ πως η δισκογραφία της Χτινα αποτέλεσε έμπνευση για κάποιον σε αντίθεση με την φωνή της

______________________
Lady Gaga Save Us
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 6:37 pm
Leonidas έγραψε:Δεν νμζ πως η δισκογραφία της Χτινα αποτέλεσε έμπνευση για κάποιον σε αντίθεση με την φωνή της

Εγώ: *παραθέτω πηγές και πραγματικά γεγονότα όπου τοπ καλλιτέχνες της σύγχρονης μουσικής μιλάμε συγκεκριμένα για το stripped ως πηγή έμπνευσης για την δημιουργία της μουσικής τους*

Λεωνίδας: 
Mariah Carey - Σελίδα 23 200.gif?cid=b86f57d3ygf8sqf6b0rliwqwzcj8xsx2i3sbrpasbnvwljek&rid=200
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 6:52 pm
Filippos έγραψε:Μπορώ αντίστοιχα να σου βάλω 100 άρθρα από κριτικούς που αποθεώνουν το Blackout και το χαρακτηρίζουν ως ένα από τα πιο influential album όλων των εποχών. Όπως αντίστοιχα και 100 καλλιτέχνες που το αναφέρουν στις επιρροές τους.
Ακόμη και το αγαπημένο σου Rolling Stone το είχε στα 250 καλύτερα άλμπουμ όλων των εποχών.
Ποια όμως είναι η δική σου άποψη για το Blackout ; Ακριβώς. Ventalia

Ναι όταν τραγουδούσε το Dirrty (απ' όλα τα τραγούδια του Stripped) λίγους μήνες μετά το Slave 4 u με αντίστοιχο λουκ και κονσεπτ ήταν καθαρά για καλλιτεχνικούς λόγους και καθόλου για να κάνει επιτυχία. Μάλιστα. Laughing

Το Blackout που κολλάει; Θα ήθελα η αλήθεια είναι να δω αυτά τα παραδείγματα που αναφέρουν το blackout συγκεκριμένα ως απόλυτο reference ενός άλμπουμ τους. Δεν αμφιβάλλω ότι μπορεί να υπάρχουν απλά εγώ προσωπικά δεν έχω δει κάποιο αγαπημένο μου καλλιτέχνη να λεει κατι τετοιο και θα με ενδιέφερε να κάνω τους συσχετισμούς. 
Το ότι δεν θα ακούσω ποτέ σαν άλμπουμ το blackout γιατί δεν συνδέομαι με την θεματική του σαν ακροταής πρέπει να σημαίνει αυτόματα ότι δεν έχει κανένα impact; Γενικά γιατί μιλάμε για το blackout; Είναι κάτι εντελώς άσχετο από μια καλλιτέχνη που δεν έχει την παραμικρή σχέση με την Αγκιλέρα στο οτιδήποτε.  

Γενικά αυτό που το britarmy θεωρεί ότι η Μπριτνει εφηύρε τον τροχό με ξεπερνάει. Αν θες να μιλήσουμε για αντιγραφές και slave for you να μιλήσουμε για το φίδι στην πλάτη που είναι αντιγραφή από την Aaliyah. Το Slave 4 U θεματικά και ως παραγωαγή με το dirty δεν έχουν απολύτως καμία σχέση. Ως εμφάνιση πάλι και βίντεο κλιπ που ακριβώς βλέπεις τις ομοιότητες; Το ένα είναι καθαρά σεξουαλικό και σαγηνευτικό και το άλλο είναι σεξουλιακά innuendos, empowerment, λίγδα, φασαρια και μποξ. Στην τελική το dirty ήταν τόσο controversial και έφαγε τόσο slut shaming που μπλοκαρίστικε στο billboard στο 40. Βέβαια δείχνει το πόσο σημασία έχουν αυτά τα charts στο τέλος.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 6:57 pm
Kostask έγραψε:Νομίζω η oberlina θέλει να πει ότι είχε όραμα και ταυτότητα σαν καλλιτέχνης από μικρή, ότι δεν ακολουθούσε τις διαταγές των εταιριών και δεν άφηνε εύκολα άλλους να διαχειρίζονται την καριέρα της! Με λίγα λόγια δεν ήταν μια μαριονέτα σε χέρια ισχυρών της μουσικής του τότε...
Προσωπικά δεν ειμαι μεγάλος φαν της Αγκιλέρα, όμως εκτιμώ το ταλέντο της και τη δουλειά της, φυσικά με εξαιρέσεις! Αν μη τι άλλο, είχε προσωπικοτητα, τεράστιο ταλέντο και καλλιτεχνική άποψη, αν την άφηνες χωρίς ομάδα, πάλι θα την προσεχές πάνω στη σκηνή ακόμα κι αν ήταν στα μπουζούκια της εθνικής με μηδέν μπάτζετ!

Ισχύουν όλα αυτά που λες. Γενικά δεν θεωρώ ότι έχει μια ξεκάθαρη ταυτότητα αλλά αυτό είναι άλλη μεγάλη κουβέντα. Απλά παραθέτω κάποια γεγονότα που είναι... γεγονότα. Δεν γίνεται να τα αμφισβητούμε. Δηλαδή όταν όχι ένας και 2 τοπ καλλιτέχνες λένε ξεκάθαρα την επιρροή τους από αυτό το άλμπουμ δεν καταλαβαίνω πως εμείς μπορούμε να λέμε το αντίθετο Hysterical

Σε αυτό το σημείο να αναφέρω πως η Beyonce είχε χαρακτιρίσει την Κριστίνα trendsetter... αλλά τι ξέρει και αυτή.
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18275
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 7:15 pm
Το Blackout το ανέφερα ως παράδειγμα για να σου δείξω πως άλμπουμ που έχει αποσπάσει καλές κριτικές και που το κάθε fandom το θεωρεί legendary και το πιο influential του κόσμου, μπορεί σε κάποιον να μην λέει απολύτως τίποτα. Εσύ είσαι αυτή που πρώτη αμφισβητείς το artistry της Britney και την παρουσιάζεις ως καθαρή σουξεδομηχανή. Τέσπα τα έχουμε πει αυτά άπειρες φορές, δεν θα καταλήξουμε κάπου. Ventalia

Η Aaliyah δεν είχε χορέψει με φίδι επί σκηνής, απλά εμφανιζόταν σε ένα κλιπ. Πού είναι η αντιγραφή ;
Να μου έλεγες για Salma Hayek, να πω οκ. Ventalia
Είχε σχολιαστεί η ομοιότητα των δύο κλιπ, γιατί θεωρούνταν και τα δύο έξαλλα και πρόστυχα για τα τότε δεδομένα. Φυσικά και το Slave 4 u είχε μπαναριστεί κι αυτό. Ήθελα να ξερα τι θα έκαναν τα ίδια άτομα με τα κλιπ και την κατάσταση που επικρατεί σήμερα. Ventalia
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18275
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 7:18 pm
oberlina έγραψε:Σε αυτό το σημείο να αναφέρω πως η Beyonce είχε χαρακτιρίσει την Κριστίνα trendsetter... αλλά τι ξέρει και αυτή.
Ναι τώρα μας βολεύουν τα λόγια της Beyonce. Όταν όμως είπε πως η φωνή της Mariah είναι θεόσταλτη και πως είναι ο λόγος που ξεκίνησε να τραγουδά σφύριζες αδιάφορα. Laughing
Kostask
Kostask
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 355
Join date : 30/06/2017

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 7:41 pm
Α μιας που αναφέρθηκε και είμαστε και στο thread της, να σημειώσω ότι η Β είναι από τις ελάχιστες που η Mariah παραδέχεται και θαυμάζει!
Σπόιλερ:
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18275
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 7:55 pm
Kostask έγραψε:Α μιας που αναφέρθηκε και είμαστε και στο thread της, να σημειώσω ότι η Β είναι από τις ελάχιστες που η Mariah παραδέχεται και θαυμάζει!
Σπόιλερ:
Δεν το εκτιμάς όμως. Είσαι κι εσύ με τους άλλους κατά της Mimi  Ventalia
Kostask
Kostask
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 355
Join date : 30/06/2017

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 8:00 pm
Ρε εγώ απλά δεν αντέχω την ξινια στη μούρη της laugh3 , κατά τα άλλα θαυμάζω τη φωνή της και την πορεία της, όσο κράτησε Ventalia

Αρέσει στον χρήστη oberlina

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18275
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 8:11 pm
Θα με τρελάνετε αλήθεια. Ότι είναι παράλογο ας πούμε μια τραγουδίστρια μετά από 20 χρόνια στην πρώτη γραμμή να πέσει σε δημοφιλία και να μην κάνει εύκολα επιτυχίες. Οι faves σας την είχαν ως το απόλυτο είδωλό τους, κάτι θα ήξεραν παραπάνω. Laughing
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 8:52 pm
Filippos έγραψε:Το Blackout το ανέφερα ως παράδειγμα για να σου δείξω πως άλμπουμ που έχει αποσπάσει καλές κριτικές και που το κάθε fandom το θεωρεί legendary και το πιο influential του κόσμου, μπορεί σε κάποιον να μην λέει απολύτως τίποτα. Εσύ είσαι αυτή που πρώτη αμφισβητείς το artistry της Britney και την παρουσιάζεις ως καθαρή σουξεδομηχανή. Τέσπα τα έχουμε πει αυτά άπειρες φορές, δεν θα καταλήξουμε κάπου. Ventalia

Η Aaliyah δεν είχε χορέψει με φίδι επί σκηνής, απλά εμφανιζόταν σε ένα κλιπ. Πού είναι η αντιγραφή ;
Να μου έλεγες για Salma Hayek, να πω οκ. Ventalia
Είχε σχολιαστεί η ομοιότητα των δύο κλιπ, γιατί θεωρούνταν και τα δύο έξαλλα και πρόστυχα για τα τότε δεδομένα. Φυσικά και το Slave 4 u είχε μπαναριστεί κι αυτό. Ήθελα να ξερα τι θα έκαναν τα ίδια άτομα με τα κλιπ και την κατάσταση που επικρατεί σήμερα. Ventalia

Δεν θα μου ανάφερες όμως ως παράδειγμα το blackout αν κάναμε συζήτηση για την Amy Winehouse Ventalia
Μα το stripped δεν είχε αποσπάσει καλές κριτικές. Το είχαν σταυρώσει τότε για ευνόητους λόγους. Μετά από χρόνια όμως η αξία του δικαιωθηκε και ξεπέρασε κατα πολύ τα ορια του fandom. 
Κοιτά, εντελώς αντικειμενικά δεν είμαι η πρώτη ούτε η τελευταία που θα αμφισβητήσει το artistry της Britney... για ευνόητους λόγους. 

Ναι, δεν είχε χορέψει επι σκηνής και το φίδι ήταν άλλη ράτσα οπότε δεν είναι αντιγραφή Ventalia

Καλά άστο το τι έλεγαν τότε... τώρα έβλεπα αυτό το τραγικό "αφιέρωμα" του mtv. Μέχρι και το ποια έχει καλύτερα boobs λένε. Τι τράβηξαν αυτές οι γυναίκες θεε μου

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 8:53 pm
Kostask έγραψε:Α μιας που αναφέρθηκε και είμαστε και στο thread της, να σημειώσω ότι η Β είναι από τις ελάχιστες που η Mariah παραδέχεται και θαυμάζει!
Σπόιλερ:

πραγματικά από τις ελάχιστες που θα έχει παραδεχτεί αλλά ας έκανε και αλλιώς
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Mariah Carey - Σελίδα 23 Empty Απ: Mariah Carey

Τετ Αυγ 24, 2022 8:55 pm
Kostask έγραψε:Ρε εγώ απλά δεν αντέχω την ξινια στη μούρη της laugh3  , κατά τα άλλα θαυμάζω τη φωνή της και την πορεία της, όσο κράτησε Ventalia
 Συμφωνώ. Αν και ομολογώ ότι αυτό με τα χριστούγεννα της κάνει κακό γιατί κάνει overshadow τις κλασσικές μπαλάντες της
Επιστροφή στην κορυφή
Παρόμοια θέματα
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης