Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

+46
S...K
skydive
Angelsoukos
oberlina
Marios
vasilisgr
Alezz7
georgepan87
Lefteris
kostakis90
TAKIS
spyr3t0spap
themisDV92
ioanbent
nick2907
kwstas_fann
Liakoman
paikths28
Helen6
marios1
Helio.apolo
Giorgos12
Giotis
manos
BAMBIRA
maria-dv
dyannisb
olga24
devafan76
Kostas_1
Chronis
Kostas vandikos
Steliosg
NikosVandikos
vandikos17
dimosf1
Diafora_
Nickv
VANDOPAGE
niklaus
Nikovandis_fe
V.I.P.
panos
cdevah
ewo
Leonidas
50 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 33589
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 7:45 pm
Επίσης κάνουν ΑΠΟΛΥΤΟ χαμό λάιβ τα 20s παιδιά μας :

Τσιγάρο 
Υa Habibi 
Σ’ αγαπάω ΚΔΠΚ
Πανσέληνος 



Αλλά πραγματικά το ΣΚΔΠΚ έχει την αναγνώριση που του αρμόζει. Κάθε φορά με το που μπει η εισαγωγή υπάρχουν ουρλιαχτά από κάτω!  love_you

Αρέσει στους niklaus, ewo, leonidask, Leonidas, manos, Filippos, panos και

panos
panos
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 383
Join date : 03/09/2016

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 7:46 pm
Χθες βλέποντας την ο φοιβος μετά από τόσα χρόνια και μάλιστα όπως ήταν στις απόλυτες δόξες της στα 00s , μπορεί να του ξύπνησε την έμπνευση και να της γράψει μέχρι και ολόκληρο δισκο

Αρέσει στους χρήστες leonidask και nihtolouloudo

Chronis
Chronis
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15568
Join date : 27/09/2018
Age : 36

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: γεια,υποφερω
Αγαπημένος δίσκος: γεια,προφητειες

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 8:21 pm
Καλα ας της γραψει πρωτα ενα σινγκλ κ βλέπουμε για δισκο.
Νομιζω ότι τοτε που τον ειχε αποκλειστικότητα ηταν κατα καποιο τροπο δεμενος (με συμβολαιο?) να της γραψει δισκο ενώ δεν εγραφε στους αλλους κ ας μην του έβγαινε βλ σε λαβιε.. νομίζω τον ιδιο ορο ειχε κ η Έλλη.βλ γενεθλια
niklaus
niklaus
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2074
Join date : 27/10/2015
Age : 33
Location : Θεσσαλονίκη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Γεια
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 9:07 pm
Ήταν νομίζω άλλη μια μοναδική βραδιά! Το ινστα μου , το τικ τοκ μου γέμισαν με Δέσποινα! Τα σχόλια αποθεωτικά με όποιον μίλησα που πήγε. Χαίρομαι πάρα πολύ που είχε τόσο κόσμο, δεν το περίμενα !!! Αν συνεχίσει να ασχολείται σοβαρά με τα live της όπως φέτος πιστεύω θα είναι και πάλι Νο1 και σε αυτό το κομμάτι ! Αυτό με το just που είπατε αδυνατώ να το πιστέψω. Μακάρι να ισχύει!

Αρέσει στους χρήστες ewo, leonidask, V.I.P., Filippos, Steliosg και Kostas vandikos

ewo
ewo
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 691
Join date : 28/10/2015
Age : 34
Location : Βιέννη

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 9:23 pm
Και με το δικιο σου... χαχαχα

Κι όμως τη ρώτησαν και απαντησε "δεν έχει άλλο Just. Να έρχεστε να με βλέπετε στο NOX"

Αρέσει στους χρήστες niklaus, manos, Kostas_1, V.I.P., Filippos, Steliosg και nihtolouloudo

Diafora_
Diafora_
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1418
Join date : 26/06/2018

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 9:57 pm
Εν τω μεταξύ δεν μπορώ να ξεπεράσω το πως ερμήνευσε αυτό το "που εγώ σ'ακουω, Σ' ΑΓΑΠΆΩ". Έσπασα εκεί κι εγώ πραγματικά. Πόσο συναίσθημα.

Αρέσει στους ewo, leonidask, GioZ, Kostas_1, Filippos, Steliosg, Helen6 και

devafan76
devafan76
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 182
Join date : 07/02/2022

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 10:32 pm
Ήταν μία από τις καλύτερες στιγμές της Δέσποινας η χθεσινή βραδιά. Φαίνεται και από στα βίντεο αυτό και φαίνεται και η συγκίνησή της. Γέμισε ο Λυκαβηττός. Αλήθεια, μπορούμε να υπολογίσουμε πόσο κόσμο είχε;

Αρέσει στους χρήστες ewo, leonidask, Kostas_1, Filippos, nihtolouloudo και Kostas vandikos

Helen6
Helen6
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 22
Join date : 16/12/2018

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος:

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 10:33 pm
devafan76 έγραψε:Ήταν μία από τις καλύτερες στιγμές της Δέσποινας η χθεσινή βραδιά. Φαίνεται και από στα βίντεο αυτό και φαίνεται και η συγκίνησή της. Γέμισε ο Λυκαβηττός. Αλήθεια, μπορούμε να υπολογίσουμε πόσο κόσμο είχε;
6000 μοναδικούς ανθρώπους 😍

Αρέσει στους χρήστες nihtolouloudo και devafan76

ewo
ewo
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 691
Join date : 28/10/2015
Age : 34
Location : Βιέννη

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 10:37 pm
Πιστεύω παίζει να είχε και παραπάνω γιατί κερκίδες γέμισαν και τα σκαλιά και τους διαδρόμους και αρένα ήταν φίσκα. Επίσης είχε κόσμο και προς το κυλικείο αλλά λίγη σημασία έχει. Ήταν όνειρο και ο κόσμος το έζησε απόλυτα!

Αρέσει στους niklaus, leonidask, manos, Kostas_1, Filippos, Steliosg, Helen6 και

Helen6
Helen6
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 22
Join date : 16/12/2018

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος:

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 10:41 pm
ewo έγραψε:Πιστεύω παίζει να είχε και παραπάνω γιατί κερκίδες γέμισαν και τα σκαλιά και τους διαδρόμους και αρένα ήταν φίσκα. Επίσης είχε κόσμο και προς το κυλικείο αλλά λίγη σημασία έχει. Ήταν όνειρο και ο κόσμος το έζησε απόλυτα!
Ακριβώς! Σημασία έχει ότι ήταν μια μαγική βραδιά, γεμάτη συναίσθημα. Αν και δεν ήμουν εκεί, χάρηκα για όλους όσους πήγαν και για όλα όσα μπορέσαμε και εμείς από το σπίτι να απολαύσουμε. Συγχαρητήρια σε όλους!!

Αρέσει στους χρήστες ewo, leonidask και nihtolouloudo

maria-dv
maria-dv
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 132
Join date : 30/10/2015

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Δευ Σεπ 23, 2024 12:44 am
Και στις κερκίδες που ήμουν, το ζούσαν όλοι. Όλοι τραγουδούσαν. Δεν το έχω ξαναζήσει σε συναυλία έτσι, με τόση συμμετοχή. Μακάρι να κάνει και άλλες τετοιες συναυλίες μελλοντικά και με αλλες προσθηκες τραγουδιων της!Φάνηκε πόσο το είχε δουλέψει! Ήταν άρτια!

Αρέσει στους χρήστες ewo, leonidask, Filippos και nihtolouloudo

V.I.P.
V.I.P.
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6689
Join date : 03/02/2016
Age : 25

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Δευ Σεπ 23, 2024 1:17 am
Highlight της βραδιάς μετά την τούρτα κάνει πρόλογο η Δέσποινα λέγοντας ότι θα πει το αγαπημένο τραγούδι του Φοίβου και φωνάζει ένας από κάτω ακριβώς δίπλα της «ΤΟ ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ»
Του ρίχνει ένα δολοφονικό βλέμμα και συνεχίζει «το αγαπημένο τραγούδι που έχει γράψει ο Φοίβος…» Laughing

Αρέσει στους χρήστες ewo, leonidask, Leonidas, manos, Filippos, VasilisAst, nihtolouloudo και oberlina

themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5733
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Δευ Σεπ 23, 2024 1:27 am
Μακάρι να γύριζα τον χρόνο πίσω και να ξανά ζούσα την χθεσινή βραδιά! Κρίμα για όσους δεν κατάφεραν να έρθουν! Αν όντως προβληθεί στη TV θα καταλάβετε όλοι για τι βραδιά μιλάμε! 😍

Η Δέσποινα έμοιαζε σαν να μας υποδέχτηκε στο ναό της για να πάμε και να την αποθεώσουμε! Δεν εντόπισα ούτε άγχος ούτε αμηχανία! Πιο σίγουρη από ποτέ τα έδωσε όλα και όργωσε την σκηνή!

Μεγάλες απώλειες τα Θέλω να σε ξεχάσω, Προσπαθώ, Θυμήσου, Αν σου λείπω και Χάνω εσένα! Ειδικά το τελευταίο μετά την απουσία του Μente έβαζα στοίχημα ότι θα το πει όπως και τα ξενόγλωσσα! Ωστόσο όλο το πρόγραμμα ήταν τέλειο! Χαίρομαι που έδωσε επιτέλους σημασία και σε άλλα σημεία των κομματιών της όπως στην έναρξη του Ανάβεις φωτιές με τα φωνητικά ( ΣΟΚ με τον χαμό που έκανε το κομμάτι αυτό), την μουσική γέφυρα του Δέστε μου τα μάτια ή την iconic γέφυρα του Υποφέρω που ανέκαθεν με πόρωνε!

Το κοινό ήταν ένθερμο και στην αρένα τα έδωσε όλα! Μακάρι να έχει αποτυπωθεί και στην κάμερα οι φωνές του κόσμου που για όσους κάθονταν στις κερκίδες άκουγαν με ευκολία την ηχό τους σε όλο το θέατρο! ΜΑΓΙΚΟ! 🥰 Πέραν αυτών που ήταν πολύ κοντά στη σκηνή, οι υπόλοιποι χοροπηδούσαν χωρίς κινητά! Ήταν μεγάλη γιορτή η χθεσινή και το ένιωθες παντού οπότε η βιντεοσκόπηση ήταν χάσιμο χρόνου αλλά και αδύνατη όταν είχες δίπλα σου άτομα να χορεύουν ξέφρενα!

Πόση αποθέωση στα τελευταία της singles! ΣΚΔΚ & Υahabibi ξεσήκωσαν τους πάντες, η Πανσέληνος δημιούργησε ένα κύμα ερωτισμού με αρκετά ζευγαράκια να αγκαλιάζονται και το all time classic πια Ένα τσιγάρο διαδρομή συγκίνησε και μας έκανε να σηκωθούμε όρθιοι!

Οι εναλλαγές των τραγουδιών και κατ επέκταση των συναισθημάτων, από χαρά σε πόνο και από δάκρυ σε χορό, ήταν τόσο έντονες και γρήγορες που σου δημιουργούσαν μια ευφορία που δεν ήθελες να τελειώσει! Η αλήθεια είναι πως πάντα η Δέσποινα το πετυχαίνει αυτό στα προγράμματα της ακόμη και σε εποχές που έλεγε 5 δικά της και 100 αλλωνών!

Η Δέσποινα χθες επιβεβαίωσε σε όλους γιατί είναι αυτή που είναι! Σε μια περίοδο που τίποτα προσωπικό δεν την κρατάει μακριά από την καριέρα της, εκείνη δίνει ότι έχει και δεν έχει, το απολαμβάνει στο έπακρο και μαζί με εκείνη και εμείς!

Με την ελπίδα ότι θα ξεθάψει και άλλα διαμάντια της δισκογραφίας της, νιώθω πως έχουμε να ζήσουμε και άλλες μοναδικές στιγμές!

Και σε άλλα 30 λοιπόν!!!💥


Έχει επεξεργασθεί από τον/την themisDV92 στις Δευ Σεπ 23, 2024 10:08 am, 1 φορά

Αρέσει στους neereaux, Liakoman, ewo, maria-dv, leonidask, manos, V.I.P. και

themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5733
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Δευ Σεπ 23, 2024 1:32 am
Backstage

Η ατμόσφαιρα ήταν άκρως γιορτινή και όμορφη! Οι υπάλληλοι του θεάτρου και οι υπάλληλοι στις καντίνες ήταν πράγματι πολύ ευγενικοί και δεν υπήρξαν εντάσεις ή ευτράπελα. Κατά την αναμονή, ο κόσμος είτε στην αρένα είτε στις κερκίδες μιλούσε για την Δέσποινα, τα τραγούδια που περιμένουν να ακούσουν, παλαιότερες εμφανίσεις "θυμάσαι τότε που..."κ.α. Ήταν όλοι τόσο ζεστοί, ευδιάθετοι και αποφασισμένοι να περάσουν καλά που ακόμη και στους kings έκαναν χαμούλη!! Τους αγκάλιασαν και το χάρηκαν πολύ και οι ίδιοι!

Υπήρχαν δύο γερανοί για την μαγνητοσκόπηση της βραδιάς και πάνω τους είχαν μόνιτορ που μπορούσες να δεις απευθείας το αποτέλεσμα. Έχουμε πλανάρες!!! Για πρώτη φορά θα έχουμε τέτοιο υλικό από την Δέσποινα!

Η Μελίνα κούκλα! Ο Μπισμπίκης ήταν μέσα στον κόσμο, πολύ ευγενικός και προς το τέλος έβγαζε φώτο με όποιον του το ζητούσε! Στο τέλος καθόταν και την περίμενε κάνοντας τσιγάρο και συζήτηση με τους τεχνικούς! Πολύ απλός και cool. Και μόνο που προτίμησε να είναι πλάι της για άλλη μια φορά αντί να βρίσκεται στον αγώνα του Παναθηναικού στο Καλλιμάρμαρο...δείχνει το ποσό αγαπιούνται αυτοί οι δύο!🥰

Η συναυλία έγινε sold out! Το πρωί της ίδιας μέρας μίλησα με τους διοργανωτές και μου είπαν πως τα ηλεκτρονικά εισιτήρια τελειώνουν και όποιος ενδιαφέρεται θα βρει στα ταμεία του θεάτρου. Δίπλα μου κάθησε μια παρέα που συνομιλούμε με φίλο τους που ήρθε τελευταία στιγμή αλλά δεν έβρισκε εισιτήριο στην είσοδο!! Τους πούλησα δικό μου από φίλο που δεν κατάφερε να έρθει και τελικά τον βάλαμε! Με ευχαριστούσαν όλο το βράδυ! Μέχρι και στορυ ήθελαν να βγάλουμε και να τραγουδάμε αγκαλιασμένοι!!!🤣🤣 Επίσης και ο Γεωργιάδης επιβεβαίωσε το sold out! Άνθρωποι κάθονταν στα σκαλιά και άλλοι κρέμονταν από τις πλαϊνές σκάλες των εξέδρων που βρίσκονταν μια ανάσα από την σκηνή!

Όλα τα πάνελ των εκπομπών ήταν εκεί! Δεν ξέρω ονόματα αλλά τους αναγνώριζε κάνεις εύκολα! Είχαν έρθει με παρέες όλοι τους και χόρευαν συνεχώς! Επίσης Τσόλκα, Καπετανίδης, Κοκλώνης, και η παρέα της Δέσποινας (Χολέβα, Σάββας, ιδιοκτητης του "το λοκάλι", Γαλάνης) ήταν εκεί για να την στηρίξουν!

Φοίβος
Πολύ συγκινητική η άφιξη του Φοίβου στο θέατρο 🥹 Καθώς πλησιάζε τις κερκίδες για να καθίσει με την βοήθεια της Παπαμερή, ο κόσμος μόλις τον αναγνώρισε ξέσπασε σε χειροκροτήματα και φωνές! Δεν το περίμενε και έτσι ντροπαλά έσκυψε το κεφάλι προς το μέρος των δικών του! Συνοδευόταν από την σύζυγο και τον γιο του και ένα φίλο (νομίζω πως ειναι συνεργάτης του από την spicy). Το ευχαριστήθηκε πολύ το χθεσινό! Όλη τη βραδιά κουνούσε το κεφάλι του στον ρυθμό των τραγουδιών με ένα διακριτικό χαμόγελο! Νομίζω πως το Γειά και όλα τα dance..τα χάρηκε ένα τικ παραπάνω!!!😁

Αρέσει στους ewo, maria-dv, leonidask, manos, V.I.P., Filippos, Steliosg και

ewo
ewo
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 691
Join date : 28/10/2015
Age : 34
Location : Βιέννη

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Δευ Σεπ 23, 2024 9:47 am
themisDV92 έγραψε:Μεγάλες απώλειες τα Θέλω να σε ξεχάσω, Προσπαθώ, Σήμερα, Αν σου λείπω και Χάνω εσένα! 
Καλέ με αυτό άνοιξε τη συναυλία  007

Αρέσει στους χρήστες niklaus και nihtolouloudo

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18493
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Δευ Σεπ 23, 2024 10:01 am
V.I.P. έγραψε:Highlight της βραδιάς μετά την τούρτα κάνει πρόλογο η Δέσποινα λέγοντας ότι θα πει το αγαπημένο τραγούδι του Φοίβου και φωνάζει ένας από κάτω ακριβώς δίπλα της «ΤΟ ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ»
Του ρίχνει ένα δολοφονικό βλέμμα και συνεχίζει «το αγαπημένο τραγούδι που έχει γράψει ο Φοίβος…» Laughing
Και τελικά ποιο είπε ; Μισές δουλειές. Ventalia
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5733
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Δευ Σεπ 23, 2024 10:07 am
ewo έγραψε:
themisDV92 έγραψε:Μεγάλες απώλειες τα Θέλω να σε ξεχάσω, Προσπαθώ, Σήμερα, Αν σου λείπω και Χάνω εσένα! 
Καλέ με αυτό άνοιξε τη συναυλία  007

Το θυμήσου ήθελα να πω!

Αρέσει στον χρήστη ewo

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 58615
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Δευ Σεπ 23, 2024 11:01 am
Filippos έγραψε:
V.I.P. έγραψε:Highlight της βραδιάς μετά την τούρτα κάνει πρόλογο η Δέσποινα λέγοντας ότι θα πει το αγαπημένο τραγούδι του Φοίβου και φωνάζει ένας από κάτω ακριβώς δίπλα της «ΤΟ ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ»
Του ρίχνει ένα δολοφονικό βλέμμα και συνεχίζει «το αγαπημένο τραγούδι που έχει γράψει ο Φοίβος…» Laughing
Και τελικά ποιο είπε ; Μισές δουλειές. Ventalia
Μάσκα😍

______________________
Lady Gaga Saved Us

Αρέσει στους χρήστες Filippos και nihtolouloudo

V.I.P.
V.I.P.
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6689
Join date : 03/02/2016
Age : 25

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Δευ Σεπ 23, 2024 11:16 am
Filippos έγραψε:
V.I.P. έγραψε:Highlight της βραδιάς μετά την τούρτα κάνει πρόλογο η Δέσποινα λέγοντας ότι θα πει το αγαπημένο τραγούδι του Φοίβου και φωνάζει ένας από κάτω ακριβώς δίπλα της «ΤΟ ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ»
Του ρίχνει ένα δολοφονικό βλέμμα και συνεχίζει «το αγαπημένο τραγούδι που έχει γράψει ο Φοίβος…» Laughing
Και τελικά ποιο είπε ; Μισές δουλειές. Ventalia
Εχεις δίκιο laugh3 Αν και νομίζω κάπου το είχε ξαναπεί πως η μάσκα είναι το αγαπημένο του Φοίβου Laughing

Αρέσει στους χρήστες Filippos και nihtolouloudo

V.I.P.
V.I.P.
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6689
Join date : 03/02/2016
Age : 25

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 15 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Δευ Σεπ 23, 2024 11:20 am
https://vm.tiktok.com/ZGeoBdNg7/
Υπάρχει εδώ το στιγμιότυπο αλλά είναι από μακριά και ούτε το «Είμαι Γυναίκα» ακούγεται, ούτε το βλέμμα της δέσποινας φαίνεται laugh3
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης