Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

+46
S...K
skydive
Angelsoukos
oberlina
Marios
vasilisgr
Alezz7
georgepan87
Lefteris
kostakis90
TAKIS
spyr3t0spap
themisDV92
ioanbent
nick2907
kwstas_fann
Liakoman
paikths28
Helen6
marios1
Helio.apolo
Giorgos12
Giotis
manos
BAMBIRA
maria-dv
dyannisb
olga24
devafan76
Kostas_1
Chronis
Kostas vandikos
Steliosg
NikosVandikos
vandikos17
dimosf1
Diafora_
Nickv
VANDOPAGE
niklaus
Nikovandis_fe
V.I.P.
panos
cdevah
ewo
Leonidas
50 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 58615
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 2:34 am
Η συναυλία ήταν τελεια.
Ίδιο πρόγραμμα με τις προηγούμενες και απλα πρόσθεσε Έρωτα θέλει η ζωή, Προφητείες και Καντο αν μαγαπας.

Τέλεια η έκπληξη με Φοίβο και λίγο συγκινητικό που τους είδαμε μαζί στη σκηνή. ❤

Η ενέργεια της ήταν τελεια και γενικά δεν βαριόσουν. Το ευχαριστήθηκε πολύ και συγκινήθηκε αρκετά.

Άντε Μακαρι να το δείξει η τβ γρήγορα γιατί ο γερανός συνέχεια πάνω αππ το κεφάλι μου ήταν

______________________
Lady Gaga Saved Us

Αρέσει στους χρήστες manos, Kostas_1, Filippos, Diafora_, Giorgos12, nihtolouloudo και Kostas vandikos

skydive
skydive
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 771
Join date : 08/03/2018

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 2:42 am
Ήταν πραγματικά τέλεια η συναυλία κ η Δέσποινα εξαιρετική! Εγω είδα ένα θέατρο γεμάτο! Μέχρι και στους βράχους είχαν σκαρφαλώσει για να την δούνε

Αρέσει στους χρήστες leonidask και nihtolouloudo

S...K
S...K
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1391
Join date : 10/09/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2000
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι, κάποιες φορές, Μια Ανάσα Μακριά Σου, Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Γειά

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 2:59 am
Αυτό το Tour έκλεισε με τον καλύτερο τρόπο....
Δεν έχω λόγια... 
Το θέατρο ήταν γεμάτο κόσμο 
Τρομερή ενέργεια... 
Μία Δέσποινα καταπληκτική σε όλα... 
Πραγματικά έπαθα σοκ... 
Με την προσέλευση του κόσμου... 
Υπήρξε συγκίνηση 
Ένα πρόγραμμα φοβερό... Δεν έκανε κοιλιά... 
Ο Φοίβος ήταν παρών (Για εμένα ήταν μια ευχάριστη έκπληξη ειδικά όταν είχανε πιαστεί χέρι χέρι και τον ευχαρίστησε). 
Της αξίζουν πολλά συγχαρητήρια... Της Δέσποινας... 
Και φυσικά στο Vandicted... Μπράβο σας παιδιά... 
Πραγματικά...

Αρέσει στους Giotis, leonidask, manos, Kostas_1, Filippos, Giorgos12, nihtolouloudo και

XARHS1991
XARHS1991
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 232
Join date : 29/10/2015
Age : 33

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Υποφέρω
Αγαπημένος δίσκος: Γειά

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 4:02 am
https://youtu.be/BsQf0eA3e_4?si=Iv-FJyDN4E1J2QEI

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1, V.I.P., Filippos, Diafora_ και vasilisgr

dyannisb
dyannisb
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 557
Join date : 23/06/2018

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 9:20 am
Οι εκπλήξεις ποιες ήταν ?

Αρέσει στον χρήστη nihtolouloudo

olga24
olga24
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 100
Join date : 11/01/2023

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Ελα
Αγαπημένος δίσκος: ΓΕΙΑ

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 11:04 am

Αρέσει στους χρήστες niklaus, leonidask, Kostas_1, Filippos και teo

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 33589
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 11:23 am
Φωνή : 1000/10
Ενέργεια : 1000/10
Πρόγραμμα : 1000/10
Συγκίνηση : 1000/10

Ήταν μια καταπληκτική βραδιά!
Κούκλα επίσης το σχολίαζαν όλοι γύρω μου. 
Φωνάρα ασυζητητί! κορμάρα και υπέροχο το moment με Φοίβο. Μαζί τους μεγαλώσαμε ❤

Αρέσει στους maria-dv, manos, V.I.P., Filippos, Steliosg, Giorgos12, nihtolouloudo και

maria-dv
maria-dv
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 132
Join date : 30/10/2015

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 11:44 am
Υπέροχη!!!!🩷
Φωνάρα!!!!🩷
Καλύτερη από ποτέ!!!

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1, Filippos, Steliosg, nihtolouloudo και Kostas vandikos

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 33589
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 12:02 pm
Ένα θέατρο πιο γεμάτο πεθαίνεις για να μην τα ξεχνάμε κι αυτά  Laughing
Ως τις 9μιση  ερχόταν ακόμη κόσμος σωρηδόν  Laughing

Αρέσει στους χρήστες Filippos, nihtolouloudo και Kostas vandikos

NikosVandikos
NikosVandikos
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2233
Join date : 27/02/2023
Age : 16
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2019
Αγαπημένο τραγούδι: Σ' αγαπάω και δεν πάω καλά
Αγαπημένος δίσκος: Αυτή είναι η διαφορά μας

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 12:10 pm
Περάσαμε καταπληκτικά. Η Δέσποινα άκρως μαγευτική, φωνάρα και κουκλάρα. Χαίρομαι που έκανε αυτές τις μικρές προσθήκες. 
Στο ούτε ένα ευχαριστώ ψιλοβούρκωσα
Χαίρομαι που γνώρισα και από κοντά παιδιά από εδώ ❤

Αρέσει στους χρήστες ewo, Giotis, manos, Filippos, Diafora_ και nihtolouloudo

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 33589
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 12:47 pm
Μου έρχονται και διάσπαρτες οι σκέψεις , το μόνο αρνητικό ήταν ότι είχαμε μηδέν τραγούδια από τον ΑΕΗΔΜ.
Τουλάχιστον στο πέτρας είχε πει το ΠΝΔ..


Απένειμε ξανά και τα εύσημα στο Vandicted για την φετινή περιοδεία.

Αρέσει στους dimosf1, Liakoman, ewo, Giotis, Leonidas, manos, Filippos και

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18493
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 12:54 pm
Είχαμε και γνωριμίες από εδώ μέσα ; Πείτε κανένα κουτσομπολιό. Ventalia

Αρέσει στους χρήστες ewo και V.I.P.

Steliosg
Steliosg
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 14527
Join date : 01/03/2018
Age : 21
Location : Βόλος

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι / Που Λες
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 1:01 pm
Filippos έγραψε:Είχαμε και γνωριμίες από εδώ μέσα ; Πείτε κανένα κουτσομπολιό. Ventalia
pleko

Αρέσει στους χρήστες V.I.P. και Filippos

NikosVandikos
NikosVandikos
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2233
Join date : 27/02/2023
Age : 16
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2019
Αγαπημένο τραγούδι: Σ' αγαπάω και δεν πάω καλά
Αγαπημένος δίσκος: Αυτή είναι η διαφορά μας

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 1:13 pm
Filippos έγραψε:Είχαμε και γνωριμίες από εδώ μέσα ; Πείτε κανένα κουτσομπολιό. Ventalia
Αααααα εγώ θα σ πωωω
Γνώρισα τον  @manos και έχω να πω ότι είναι το καλύτερο παιδιιιι
Ε και γνώρισα και αυτόν τον κυριούλη εδώ @Steliosg. Νταξ καλός είναι 🤭

Αρέσει στους χρήστες manos, Filippos, Steliosg και nihtolouloudo

Steliosg
Steliosg
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 14527
Join date : 01/03/2018
Age : 21
Location : Βόλος

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι / Που Λες
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 1:17 pm
Η βραδιά ήταν μαγική.
Από νωρίς που ανεβήκαμε έξω από το θέατρο μέχρι και την στιγμή που μπήκα στο ταξί για να επιστρέψω στο σπίτι των φίλων μου που με φιλοξένησαν.

Το θέατρο ήταν, φυσικά, γεμάτο με ηλικίες από 10 ετών μέχρι και αρκετά μεγάλους. Γνώρισα αρκετά παιδιά και χάρηκα τοοοσο πολύ για αυτό. Όλοι ένας και ένας.

Η Δέσποινα είχε άλλο αέρα χτες. Εμφανώς συγκινημένη με μια γλύκα στο πρόσωπο της καθ' όλη την διάρκεια της συναυλίας. Το πρόγραμμα εξαιρετικό. Προφανώς και μου έλειψαν κάνα δυο τραγούδια αλλά πόσα να χωρέσει πια και αυτή. Έχει αξιοζήλευτη δισκογραφία με τόσα πολλά μουσικά είδη και μια πληθώρα συναισθημάτων που σου δημιουργούν το κάθε ένα από αυτά. Δικαίως είναι η πιο πετυχημένη Ελληνίδα τραγουδίστρια της γενιάς της. Το απίστευτο είναι το πόσα πολλά έχει ακόμα να δώσει, γιατί θα συνεχίσει να δίνει την ψυχή της για πολύ καιρό ακόμα. Συγκινητική η στιγμή της τούρτας με την Μελίνα και τον Φοίβο. Χαίρομαι που την τίμησε με την παρουσία του. 

Μετά την συναυλία περίμενε αρκετός κόσμος να την δει και ευτυχώς μας δέχτηκε με χαρά. Το ήθελε πραγματικά. Όταν έφτασε η σειρά μου επειδή αντιλήφθηκα το πόσο κουρασμένη είναι απλά την πήρα μια πολύ σφιχτή αγκαλιά και της είπα ότι ελπίζω να της αρέσουν τα άρθρα μου αν έχει τύχει να διαβάσει ποτέ κάποιο από αυτά.

Τέλος, επειδή η ίδια εν μέσω συναυλίας είπε ότι είναι κάπως περίεργο (θετικά) που υπάρχουν άνθρωποι στο κοινό ηλικιακά μικρότεροι από την καριέρα της,  όταν της μίλησα της είπα κλείνοντας πως την ευχαριστώ. Γιατί, παρόλο που ακούγεται κλισέ, είμαι 21 και δεν έχει σχέση η ηλικία μας με τα χρόνια καριέρας της γιατί η μουσική ενώνει και αν κάτι αξίζει θα βρει τον δρόμο του και την αγάπη του σε κάθε και από κάθε ηλικία.

Περήφανος.❤


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Steliosg στις Τρι Σεπ 24, 2024 6:39 pm, 1 φορά

Αρέσει στους dimosf1, ewo, Giotis, XARHS1991, manos, Kostas_1, V.I.P. και

neereaux
neereaux
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5355
Join date : 27/10/2015

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 1:30 pm
τέλεια συναυλία ακόμα μια φορά, η σκηνη άβολη που ήταν τοσο ψηλη αλλά ωραίο στήσιμο και η οθόνη από πίσω

Ωραίο το τρακλιστ, μου λείψανε αρκετά τραγουδια (χάνω εσένα/περασα να δω/εσενα περιμενω/θυμησου και και και) αλλά τι να πρωτοπει κι αυτή
Κεφι/ενεργεια/φωνητικα στο 100%, ο καλυτερος τροπος να κλεισει αυτη η περιοδεια

Μπραβο μπραβο μπραβο μπραβο!

Αρέσει στους dimosf1, ewo, Giotis, manos, Kostas_1, Filippos, Steliosg και

nihtolouloudo
nihtolouloudo
Hyper Vandicted
Hyper Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 3266
Join date : 02/08/2019
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Γεια , Θέλω να σε δω , Έφυγες , Υποφέρω , Αυτή είναι η Διαφορά μας
Αγαπημένος δίσκος: Γεια , Το Δικό μου Σινεμά

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 1:34 pm
Steliosg έγραψε:Η βραδιά ήταν μαγική.
Από νωρίς που ανεβήκαμε έξω από το θέατρο μέχρι και την στιγμή που μπήκα στο ταξί για να επιστρέψω στο σπίτι των φίλων μου που με φιλοξένησαν.

Το θέατρο ήταν, φυσικά, γεμάτο με ηλικίες από 10 μέχρι και αρκετά μεγάλους. Γνώρισα αρκετά παιδιά και χάρηκα τοοοσο πολύ για αυτό. Όλοι ένας και ένας.

Η Δέσποινα είχε άλλο αέρα χτες. Εμφανώς συγκινημένη με μια γλυκά στο πρόσωπο της καθόλη την διάρκεια της συναυλίας. Το πρόγραμμα εξαιρετικό. Προφανώς και μου έλειψαν κάνα δυο τραγούδια αλλά ποσα να χωρέσει πια και αυτή. Έχει αξιοζήλευτη δισκογραφία με τόσα πολλά μουσικά είδη και μια πληθώρα συναισθημάτων που σου δημιουργούν το κάθε ένα από αυτά. Δικαίως είναι η πιο πετυχημένη Ελληνίδα τραγουδίστρια της γενιάς της. Το απίστευτο είναι το πόσα πολλά έχει ακόμα να δώσει, γιατί θα συνεχίσει να δίνει την ψυχή της για πολύ καιρό ακόμα. Συγκινητική η στιγμή της τούρτας με την Μελίνα και τον Φοίβο. Χαίρομαι που την τίμησε με την παρουσία του. 

Μετά την συναυλία περίμενε αρκετός κόσμος να την δει και ευτυχώς μας δέχτηκε με χαρά. Το ήθελε πραγματικά. Όταν έφτασε η σειρά μου επειδή αντιλήφθηκα το πόσο κουρασμένη είναι απλά την πήρα μια πολύ σφιχτή αγκαλιά και της είπα ότι ελπίζω να της αρέσουν τα άρθρα μου αν εχει τύχει να διαβάσει ποτέ κάποιο από αυτά.

Τέλος, επειδή η ίδια εν μέσω συναυλίας είπε ότι είναι κάπως περίεργο (θετικά) που υπάρχουν άνθρωποι στο κοινό ηλικιακά μικρότεροι από την καριέρα της,  όταν της μίλησα της είπα κλείνοντας πως την ευχαριστώ. Γιατί, παρόλο που ακούγεται κλισέ, είμαι 21 και δεν έχει σχέση η ηλικία μας με τα χρόνια καριέρας της γιατί η μουσική ενώνει και αν κάτι αξίζει θα βρει τον δρόμο του και την αγάπη του σε κάθε και από κάθε ηλικία.

Περήφανος.❤
Μπράβο παιδιά που περάσατε τόσο τέλεια , είδα τα βίντεο από το Youtube και ήταν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΗΣ !!!

Χάρηκα που δέχτηκε και κόσμο μετά το τέλος της μεγαλειώδους συναυλίας !!!

Αρέσει στον χρήστη ewo

Nickv
Nickv
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 717
Join date : 07/04/2021

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 1:47 pm
Εντάξει αξέχαστη βραδιά, είχε απίστευτη ενέργεια και η συγκίνηση ήταν πολύ μεγάλη και από την Δέσποινα και από εμάς. Είχε πραγματικά παρά πολύ κόσμο σε σημείο που όταν φεύγαμε ποδοπατηθηκαμε, ερχόντουσαν μέχρι και 2 λεπτά πριν βγει η Δέσποινα και αναρωτιόμαστασταν που θα μπουν όλοι αυτοί, είδα και πολλά στορυ από γνωστούς μου και γενικότερα πολλά νέα παιδιά την τίμησαν με την παρουσία τους. Η απόλυτη αποθέωση το κοινό ούρλιαζε συνεχώς και το πρόγραμμα φοβερό μου άρεσε που πρόσθεσε έρωτα θέλει η ζωή και φαντάσου απλά αλλά ήθελα να ακούσω και τα θελω να σε ξεχάσω/προσπαθώ που δυστυχώς τα έκοψε. Μας απέδειξε για μια ακόμα φορά πως αν θέλει και ασχοληθεί μπορεί να καταφέρει τα πάντα.

Αρέσει στους χρήστες manos, Kostas_1, Filippos, Steliosg, nihtolouloudo, Kostas vandikos και ΔεΒανδικος

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 33589
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 2:06 pm
Έλα τελειο  @Steliosg  love_you

Ισχύει αυτό με τη σκηνή. Εμείς δεν είδαμε το μισό Γεια  που χόρευαν  πίσω πίσω στην αρχή  dvnevra  @neereaux
S...K
S...K
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1391
Join date : 10/09/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2000
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι, κάποιες φορές, Μια Ανάσα Μακριά Σου, Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Γειά

21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου  - Σελίδα 13 Empty Απ: 21/9 Αθήνα - Θέατρο Λυκαβηττου

Κυρ Σεπ 22, 2024 2:17 pm
Τώρα είναι στιγμή της να κάνει κι άλλα πράγματα... 
Δισκογραφικά δεν έχουμε μάθει κάτι νεότερο να φανταστώ....

Εγώ ήθελα να πει και το είμαι γυναίκα....

Αρέσει στον χρήστη dyannisb

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης