Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Beyoncé

+12
Chronis
VasilisAst
thebest20
Diafora_
Filippos
greggel1982
n1kos
Steliosg
Kostas_1
Leonidas
ChristosSav
oberlina
16 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Steliosg
Steliosg
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 14443
Join date : 01/03/2018
Age : 21
Location : Βόλος

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι / Που Λες
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιαν 14, 2024 3:19 pm
Μόλις ολοκλήρωσα και τα VISUALS του BEYONCE.

Εντάξει τι να πω ρε. Φοβερά. Ξεχειλίζουν budget αλλά με storyline και όχι απλά κλιπάκια που βγήκαν για να βγουν. Εύγε.

Τώρα εξηγούνται και πολλά από τα intros στα τραγούδια πχ στο Haunted και στο Flawless (original).

Ένα μεγάλο μπράβο επίσης που μέχρι και στα "interludes" τραγουδιών έκανε εξαιρετική δουλειά στα music videos.
Για παράδειγμα στο "Ghost" που είναι το interlude για το Haunted αλλά και στο "Yonce" που είναι το αντίστοιχο interlude για το Partition τα κλιπς είναι υποδειγματικά.



Αγαπημένα music videos είναι τα Haunted, Mine, XO, Superpower & το Heaven που οριακά δάκρυσα. 
Με τα visuals γενικά λάτρεψα ακόμα περισσότερο το Haunted, το XO που μαζί με το κλιπ γεμίζεις θετικά συναισθήματα αισιοδοξίας και το Heaven που... είναι υπέροχο.


Το 7/11 MV μου φάνηκε off στην αρχή αλλά μετά κατάλαβα ότι ήταν επίτηδες "low budget" και πιο fun κλιπ ώστε να ταιριάζει με το τραγούδι. I got it.

Γενικά είναι φοβερή δουλειά. Αυτό το album σε συνδυασμό με τα visuals, το surprise release κλπ ήταν ξεκάθαρα ένα statement που ήθελε να κάνει και την ένοιαζε, ξανά λέω, η τέχνη και όχι τα τσαρτς. Ένα μεγάλο μπράβο από μένα!

Αρέσει στους χρήστες oberlina και ChristosSav

Steliosg
Steliosg
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 14443
Join date : 01/03/2018
Age : 21
Location : Βόλος

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι / Που Λες
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιαν 14, 2024 4:42 pm
Τελικά το Haunted ήταν όντως στο fifty shades of grey. ΚΛΑΙΩ.
Λέω και εγώ κάτι μου θυμίζει και μου ήρθε στο μυαλό η ταινία.

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 7780
Join date : 03/01/2021
Age : 35
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιαν 14, 2024 5:20 pm
Από πού ν' αρχίσω αχαχαχαχα

@Steliosg χαίρομαι πολύ που άκουσες το BEYONCÉ. Για μένα όπως έχω ξαναπεί είναι η τομή στην καριέρα της. Από εκεί και πέρα ότι (μα ότι) έχει κάνει φιλτράρεται αλλιώς και από την ίδια και από το κοινό. Το λατρεύω αυτό το album, οπότε δέχομαι οποιοδήποτε ranking που αφορά BEYONCÉ, Lemonade και RENAISSANCE.

Άκουσες την Platinum Edition. Το project κανονικά τελειώνει με το κομμάτι Blue. Τα υπόλοιπα κυκλοφόρησαν αρκετά αργότερα.

Χαίρομαι που εκτίμησες το Haunted. Είναι σχεδόν πενταρι για εμένα και μαζί με το εισαγωγικό Ghost το βάζω στα καλύτερά κομμάτια σε συνδυασμό με τα visuals που έχει βγάλει ever.

Μια λεπτομέρεια που δεν είχα γράψει την προηγούμενη φορά είναι ότι και το Blow αποτελείται από δύο parts. Το Blow και το Cherry (και μάλιστα κυκλοφορεί χρόνια μια φήμη ότι στην Remix version του, το cherry είχε feat. την Rihanna)

Για το Partition τα είπες όλα. Επίσης πενταρι για μένα. Ήταν η αρχή της πιο τολμηρής Bey.

Ένα κομμάτι που πλέον είναι στο Top5 είναι το Flawless. Χαίρομαι που το ξεχώρισες έστω και στην remixed έκδοση του.

ΧΟ αγαπούσα από πάντα. Νομίζω είναι το μοναδικό κομμάτι που έχει τα περισσότερα pop στοιχεία στο album.

Γενικά το concept το έπιασες όλο. Και η Bey φροντίζει να υπογραμμίσει σε μεγάλο βαθμό την θεματολογία της. Σίγουρα αν το ξανακουσεις θα ανακαλύψεις κι άλλα πράγματα αλλά πολύ καλά τα είπες ήδη.

Thumbs up ξανά.

Αρέσει στους χρήστες Steliosg και oberlina

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 7780
Join date : 03/01/2021
Age : 35
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιαν 14, 2024 5:23 pm
Α να συμπληρώσω ότι το 4 ίσως ήταν η αρχή για την visual era της Bey αλλά RnB ήταν από πάντα, ακόμα και όταν ήταν στις Destiny's Child. Το 4 πάντως ήταν το τελευταίο album της που είχε και έντονα pop στοιχεία. Από κει και έπειτα άρχισε να παντρεύει pop-rnb-rap και αρκετά άλλα.

Αρέσει στους χρήστες Steliosg και oberlina

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιαν 14, 2024 5:24 pm
Ξεκάθαρα το Beyoncé είναι statement, στροφή και τομή στην καριερα της. Την εκτόξευσε σε ένα άλλο βάθρο καλλιτεχνικά και όχι μόνο.

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 7780
Join date : 03/01/2021
Age : 35
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιαν 14, 2024 5:42 pm
Kostas_1 έγραψε:Beyoncé - Σελίδα 28 Beyonce-are-you-ready-bey



LVA 

Το άλμπουμ να ξεκινήσω λέγοντας οτι δεν ειναι εντελώς στα ακούσματα μου. 
Το γνώριζα ήδη αυτο απο όσα ειχε πάρει το αυτί μου τόσα χρονια. senile
Ωστόσο βρήκα τραγούδια που μου άρεσαν 288  και βλέπω να ακουω κιόλας απο εδω κι έπειτα  :

•Hold up
•6 inch ( δεν ήξερα καν οτι είχαν τραγούδι με το είδωλο)
•Daddy lessons 
•Pray you catch me 
• (Κάπως το Formation)

Beyoncé - Σελίδα 28 Giphy


Τα υπόλοιπα κυρίως δεν ειναι στο στυλ μου, οχι οτι ειναι κακά τραγούδια.. εξαιρώ το DHY που για τα δικά μου δεδομένα , τονίζω , το βρήκα ψιλοτρας.

Beyoncé - Σελίδα 28 Beyonce-dont-hurt-yourself

Το φιλμ ειναι παρα πολυ ωραίο. Υπερπαραγωγή. Σε κρατάει να το δεις ολο σίγουρα. Ωραιες εικονες..οι χορογραφιες.. οι στιγμες που ερμηνεύει έτσι όρθια.. 
Τωρα για στοιχεία πίσω απο τις «γραμμές» και meanings θα χρειαστώ τη βοήθεια του Χρήστου για να τα πιάσω. Ventalia
Η Beyonce επίσης το εχει φουλ με την περιγραφή/εξιστόρηση. 
Cute  κι οι προσωπικές/οικογενειακές τους στιγμές προς το τέλος. 
Έπρεπε όμως να υπάρχει στο YouTube είτε ολόκληρο,  είτε μεμονωμένα τα κομμάτια μετά από τόσα χρόνια που εχει κυκλοφορήσει. Σίγουρα θα το περάσω αλλη μια φορά το άλμπουμ στο Spotify για πιο «συγκεντρωμένη» ακρόαση. 

Στο φιλμ ας πούμε θα έβαζα ενα 9/10 ίσως. 0069
Στο άλμπουμ δεν θα βαλω βαθμό γιατί θα ειναι άδικος, εφόσον δεν ειναι στο στυλ μου στην πλειοψηφία του. 


Beyoncé - Σελίδα 28 Bey-gif

Δεύτερο review μέσα σε μια μέρα. Ούτε να πλήρωνα δηλαδή. laugh3

Κώστα, love_you love_you love_you
Χαίρομαι που κράτησες κι εσύ (όπως και ο Φίλιππος) το Pray You Catch Me. Όταν το πρωτάκουσα όταν βγήκε το θεώρησα αρκετά δύσκολο κομμάτι μιας και βασίζεται περισσότερο στις αρμονίες του παρά στην μελωδία του. Από τα καλύτερα φωνητικά που έχει ντύσει η Bey κομμάτι της. (Εξαιρώ το renaissance που ακόμα ανακαλύπτω layers στα φωνητικά μετά από 1,5 χρόνο και εντυπωσιάζομαι).

Το 6 inch ναι είναι ένα hidden gem. Πραγματικά από τις πιο άγνωστες συνεργασίες και είναι κρίμα αλλά χαίρομαι που υπάρχει και που επιτέλους το ανακάλυψες. O Weeknd δίνει παααααρα πολλά σ αυτο το κομμάτι. Ο τίτλος του ειναι διφορούμενος μια και όλο το album βασίζεται στο γεγονός ότι ο Jay-Z απάτησε την Beyoncé και η ίδια το έκανε project.

Κι έρχομαι στο Don't Hurt Yourself που αγαπώ φουλ. Τα χώνει στον Jay Z τέλεια. Και το visual του είναι αριστούργημα νομίζω. Καταλαβαίνω ότι τα επεξεργασμένα φωνητικά μπορεί να κλωτσανε, αλλά η Beyoncé το έχει πει live με την κανονική της φωνή και απογειώνεται φουλ.

Τώρα για τα meanings πολλά μπορούν να ειπωθούν.
Όπως πολύ ωραία ακούγεται η φράση μέσα στο film: Όταν η ζωή σου δίνει λεμόνια, φτιάξε λεμονάδα', έτσι θεωρώ ότι και η Beyoncé πήρε υλικό από την ζωή της (ίσως κάπως ξινό) κι έφτιαξε ένα γλυκόξινο ρόφημα το οποίο πλέον απολαμβάνεις! Πολύ σημαντικό είναι και το πολιτικό μήνυμα που περνάει. Το Lemonade ήρθε μετά το φεμινιστικό self titled και ήρθε και κούμπωσε με το Black Live Matters και φτιάχτηκε μια εντελώς νέα ιστορία μέσα από το πρίσμα της Beyoncé: μια (εξ)απατημενη μαύρη γυναίκα στην Αμερική - που εν τέλη δικαιώνεται.

Αλλά ο καθένας όπως κι εσύ παίρνει ότι θέλει από το Lemonade.

Τέλος να πω πως το Lemonade πλέον είναι το λιγότερο streamed album της.

Κώστα, καρδούλα και πάλι.
Μεγάλη στιγμή για μένα αυτό το project.

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1, Steliosg και oberlina

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 7780
Join date : 03/01/2021
Age : 35
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιαν 14, 2024 5:55 pm
Η ανανεωμένη πλέον καρτέλα Ventalia

Beyoncé - Σελίδα 28 Img_2166

Αρέσει στον χρήστη Kostas_1

Steliosg
Steliosg
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 14443
Join date : 01/03/2018
Age : 21
Location : Βόλος

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι / Που Λες
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιαν 14, 2024 5:58 pm
Έχω πολύ περιέργεια για το Black Is King (film). Το άλμπουμ το βαριέμαι λίγο να το ακούσω αλλά τέσπα.
Για την ταινία ανυπομονώ.

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιαν 14, 2024 6:00 pm
ChristosSav έγραψε:Η ανανεωμένη πλέον καρτέλα  Ventalia

Beyoncé - Σελίδα 28 Img_2166
Beyoncé - Σελίδα 28 Fiieyg12

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 7780
Join date : 03/01/2021
Age : 35
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιαν 14, 2024 6:03 pm
(και) για σένα το πόσταρα Ventalia
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιαν 14, 2024 6:04 pm
ChristosSav έγραψε:(και) για σένα το πόσταρα Ventalia

πάρε με τηλέφωνο ότΑΝ δεις το Vegas και τότε θα το σκεφτώ αν θα αποκαλύψω αν έχω δει τα visuals και ποια είναι η γνώμη μου για αυτά.
pray

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 7780
Join date : 03/01/2021
Age : 35
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιαν 14, 2024 6:07 pm
oberlina έγραψε:
ChristosSav έγραψε:(και) για σένα το πόσταρα Ventalia

πάρε με τηλέφωνο ότΑΝ δεις το Vegas και τότε θα το σκεφτώ αν θα αποκαλύψω αν έχω δει τα visuals και ποια είναι η γνώμη μου για αυτά.
pray

Προλαβαίνεις δεν προλαβαίνεις να συμμαζέψεις τα ασυμμαζευτα γιατί σκοπεύω να το δω στα πολύ πολύ κοντά. 525807
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιαν 14, 2024 6:10 pm
ChristosSav έγραψε:
oberlina έγραψε:
ChristosSav έγραψε:(και) για σένα το πόσταρα Ventalia

πάρε με τηλέφωνο ότΑΝ δεις το Vegas και τότε θα το σκεφτώ αν θα αποκαλύψω αν έχω δει τα visuals και ποια είναι η γνώμη μου για αυτά.
pray

Προλαβαίνεις δεν προλαβαίνεις να συμμαζέψεις τα ασυμμαζευτα γιατί σκοπεύω να το δω στα πολύ πολύ κοντά. 525807
θέλω να θυμάσαι ότι μιλάς σε έναν άνθρωπο που έχει ακούσει live smash into you ΚΑΙ το don't hurt yourself ΘΑ ΣΕΒΕΣΑΙ

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 7780
Join date : 03/01/2021
Age : 35
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιαν 14, 2024 6:10 pm
Εντάξει. Σέβομαι. defeated

Αρέσει στον χρήστη oberlina

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 33376
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Κυρ Ιαν 14, 2024 7:01 pm
Αυτό για τον Jay Z δεν το ήξερα. 
Νόμιζα είναι απλώς φήμες που ακούγονται για όλους. 
Να σου πω την αλήθεια ούτε εγώ πιστεύω ότι το άκουσα/ειδα 😂
Ήταν ο λόγος που «ψυχράνθηκα» μαζί της.. η τότε διαχείριση του άλμπουμ ήταν πρωτόγνωρη ακόμη. 
Εννοώ που δεν ήταν ελεύθερα προσβασιμο για όλους. 
Χαίρομαι κι εγώ που το έκανα.. νομίζω έκλεισε ένας κύκλος 😂 εφόσον έχω ακούσει πια τα δυο τελευταία της άλμπουμ  love_you


ΥΓ να πω ότι είναι φωνάρα αυτή η γυναίκα ότι κι αν λέω κατά καιρούς για αυτήν, αυτό δεν αλλάζει

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

Steliosg
Steliosg
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 14443
Join date : 01/03/2018
Age : 21
Location : Βόλος

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι / Που Λες
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Δευ Ιαν 15, 2024 12:48 pm

Steliosg's review

Χμ. Το άλμπουμ πριν από το BEYONCE. Ένα πιο mainstream R&B album με έντονα pop στοιχεία και conteporary προσέγγιση σε πιο εκτεταμένο πλαίσιο. Φαίνεται ότι στόχευσαν περισσότερο στο commercial success εδώ σε σχέση με τα επόμενα που ακολούθησαν αλλά δεν είναι κακό, κάθε άλλο. Παρόλα αυτά σε πρώτη ακρόαση μπορώ να πω ότι περίμενα παραπάνω. Ή μάλλον να το θέσω αλλιώς, δεν είναι τόσο κοντά στα γούστα μου overall από ότι φαίνεται.

Έχουμε και εδώ female empowerment με μια vulnerable στιχουργική προσέγγιση. Έχει λίγο-πολύ πολλές υπο-θεματικές και εδώ. 

Αναλυτικότερα, -ξεκινώντας την ακρόαση- ενώ τα τραγούδια είναι αντικειμενικά ωραία και καλό δουλεμένα, προσωπικά δεν ξετρελάθηκα ούτε στιχουργικά αλλά ούτε και σε θέμα παραγωγής. 

Δεν ξέρω αν φταίει το ότι έχω ακούσει τα 3 (μάλλον) καλύτερα albums της -to date- πρώτα και ίσως έχω τον πήχη πολύ ψηλά για την ίδια αλλά ψιλό απογοητεύτηκα.
Σίγουρα υπάρχει μια συνοχή και ένα ενδιαφέρον αλλά δεν συγκράτησα πολλά, δεν μου έμειναν και στον ρυθμό αλλά ούτε και στιχουργικά πέρα από 2-3.

Τα highlights του άλμπουμ για μένα είναι τα I Miss You, Dance For You, Best Thing I Never Had, I Was Here & στιχουργικά το I Care. 

Έψαξα λίγο να δω ποια έγιναν singles, καταλαβαίνω γιατί έγιναν αυτά που έγιναν αλλά τα περισσότερα δεν μου έκαναν κάποιο κλικ. Ίσως, ξανά λέω, απέχουν αρκετά από το προσωπικό μου γούστο. Ή απλά είναι growers και απαιτούν revisits.

Overall, δεν είναι κακό album σίγουρα αλλά δεν είναι αντάξιο των επόμενων (καλό είναι βέβαια αυτό από την μία γιατί σημαίνει ότι επήλθε upgrade). Ευελπιστώ να το κάνω revisit στο μέλλον και να διαπιστώσω ότι το αδίκησα πραγματικά.

Βαθμός : 6.25/10 (ίσως με revisits να αυξηθεί) 

ΥΓ. Σόρρυ Χρήστο.

Αρέσει στους χρήστες oberlina και ChristosSav

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17139
Join date : 12/12/2020

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Δευ Ιαν 15, 2024 1:33 pm
είναι σίγουρα στο commercial route και για εμένα αυτά τα αλμπουμ σπανια έχουν ζωή στο χρόνο.. πέρα του να τα αγαπάνε και να τα ακούν όσοι τα ζήσαμε ως χιτ.

αυτό που κάνει το 4 και όλες τις pre-queenB δισκογραφικές στιγμές της να ξεχωρίζουν λίγο παραπάνω από το mid-commercial music είναι το φωνητικό ταλέντο της αλλά και το πως η ίδια έχει αναδείξει καποια τραγούδια μέσα από live εμφανίσεις της

Αρέσει στους χρήστες Steliosg και ChristosSav

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 7780
Join date : 03/01/2021
Age : 35
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Δευ Ιαν 15, 2024 3:32 pm
Μια χαρά Στέλιο. Λογικά μου φαίνονται όλα όσα είπες. Ναι όντως παίζει ρόλο ότι άκουσες πρώτα τα τρία καλύτερα και μετά αυτό. Το 4 ανήκει στην κατηγορία albums που έπρεπε να υπάρχει τουλάχιστον ένα μεγάλο χιτ μέσα. Τα υπόλοιπα κομμάτια, όχι ότι είναι κακά, αλλά δεν έχουν την ίδια φροντίδα στην παραγωγή. Πλέον βέβαια στα live της όταν εντάσσει κομμάτια από την pre selftitled era τα απογειώνει γιατί τα φροντίζει πολύ.

Πλάκα πλάκα σου έμειναν μόνο τα τρία πρώτα μόνο τώρα. Και τα πιο εμπορικά.

Αρέσει στους χρήστες Steliosg και oberlina

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 58429
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Δευ Ιαν 15, 2024 4:01 pm
@ChristosSav
https://x.com/ladygaganownet/status/1746884817080201398?s=46&t=qJ3WhKBPOSZK1xcgZxWaaA

______________________
Lady Gaga Save Us

Αρέσει στον χρήστη ChristosSav

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 7780
Join date : 03/01/2021
Age : 35
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Beyoncé - Σελίδα 28 Empty Απ: Beyoncé

Δευ Ιαν 15, 2024 4:03 pm
Leonidas έγραψε:@ChristosSav
https://x.com/ladygaganownet/status/1746884817080201398?s=46&t=qJ3WhKBPOSZK1xcgZxWaaA

Ρε. Τέλειο.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης