Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Taylor Swift

+7
Chrismont
Steliosg
Leonidas
Kostas_1
Filippos
oberlina
ChristosSav
11 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17272
Join date : 12/12/2020

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Δευ Ιουλ 15, 2024 10:46 pm
down bad τραγουδάρα μλκς μου... βαιμπάρω άσχημα  Hysterical Hysterical

Αρέσει στον χρήστη Filippos

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 58529
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Δευ Ιουλ 15, 2024 10:46 pm
oberlina έγραψε:down bad τραγουδάρα μλκς μου... βαιμπάρω άσχημα  Hysterical Hysterical
Lady Gaga always knows

______________________
Lady Gaga Save Us

Αρέσει στους χρήστες Filippos και oberlina

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18395
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Δευ Ιουλ 15, 2024 10:47 pm
oberlina έγραψε:down bad τραγουδάρα μλκς μου... βαιμπάρω άσχημα  Hysterical Hysterical
Σε πρόλαβε η Gaga. Ε @Leonidas ; Ventalia

Αρέσει στον χρήστη Leonidas

oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17272
Join date : 12/12/2020

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Δευ Ιουλ 15, 2024 10:47 pm
Filippos έγραψε:Τώρα θα φταίω αν τη βρίσω ;  tourta


εσυ δεν ήθελες να ακουσω πάλι το άλμπουμ; δεν φταίω εγώ που δεν διευκρίνισες από ποια τραγουδίστρια  Ventalia

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Filippos και Steliosg

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18395
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Δευ Ιουλ 15, 2024 10:47 pm
Leonidas έγραψε:
oberlina έγραψε:down bad τραγουδάρα μλκς μου... βαιμπάρω άσχημα  Hysterical Hysterical
Lady Gaga always knows
Τώρα με πρόλαβες εσύ. laugh3

Αρέσει στον χρήστη Leonidas

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18395
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Δευ Ιουλ 15, 2024 10:56 pm
Kostas_1 έγραψε:Μια κοπέλα στη στάση σήμερα άκουγε TTPD.
Και μαντέψτε ( το αγαπημένο shade του Φιλίππου) —>
Ήταν κοπέλα κάπου 16 χρόνων  Oops
Παραβλέπω το shade και προτείνω να παραδειγματιστείς αγαπητέ.
Εδώ κατάφερες να ακούσεις το CC. Laughing
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 33492
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Δευ Ιουλ 15, 2024 11:02 pm
Filippos έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:Μια κοπέλα στη στάση σήμερα άκουγε TTPD.
Και μαντέψτε ( το αγαπημένο shade του Φιλίππου) —>
Ήταν κοπέλα κάπου 16 χρόνων  Oops
Παραβλέπω το shade και προτείνω να παραδειγματιστείς αγαπητέ.
Εδώ κατάφερες να ακούσεις το CC. Laughing

Έχω υπερβεί ήδη εαυτόν για το 2024

Taylor Swift - Σελίδα 19 1f5e56b1f4bef47127045417501c6ab954-1940s-JLo.h473.w710

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Filippos και oberlina

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 7845
Join date : 03/01/2021
Age : 35
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Δευ Ιουλ 15, 2024 11:11 pm
Kostas_1 έγραψε:Μια κοπέλα στη στάση σήμερα άκουγε TTPD.
Και μαντέψτε ( το αγαπημένο shade του Φιλίππου) —>
Ήταν κοπέλα κάπου 16 χρόνων  Oops

Δηλαδή έχεις δει από κοντά swiftie; icon_e_surprised

Σπόιλερ:

Αρέσει στους χρήστες Leonidas και Filippos

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18395
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Τρι Ιουλ 16, 2024 7:49 am
Taylor Swift reveals single cover for "I Can Do It With A Broken Heart".

Second official single from 'THE TORTURED POETS DEPARTMENT'.
Taylor Swift - Σελίδα 19 Img_2456
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18395
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Τρι Ιουλ 16, 2024 7:50 am
Δεν τρελαίνομαι. Θα προτιμούσα Guilty As Sin ή Down Bad. Βέβαια το κοινό εξαρχής έδειξε προτίμηση σε αυτό, οπότε καλώς έπραξε θεωρητικά.
oberlina
oberlina
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17272
Join date : 12/12/2020

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Τρι Ιουλ 16, 2024 8:57 am
Down bad feat Lana Del Rey ❤

Αρέσει στον χρήστη Filippos

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 58529
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Τρι Ιουλ 16, 2024 10:23 am
Παίζει να είναι το χειρότερο της ποπ κομμάτι
Από την αρχή που το ακουσα ήταν σαν να το έγραψε ο Θεοφάνους Oops

______________________
Lady Gaga Save Us

Αρέσει στον χρήστη Filippos

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 7845
Join date : 03/01/2021
Age : 35
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Τρι Ιουλ 16, 2024 10:36 am
Κι εμένα μου κάνει εντύπωση αυτή η επιλογή. Στην πρώτη ακρόαση του άλμπουμ, ήταν το κομμάτι που είπα νοο αμέσως. Είναι λίγο Lover coded αλλά όχι με την καλή έννοια. Ας έβγαζε το My Boy Only Breaks His Favourite Toys.

Αρέσει στον χρήστη Filippos

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18395
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Τρι Ιουλ 16, 2024 10:57 am
Ισχύει. Βασικά εμένα μου κάνει λίγο Bejeweled 2 (που επίσης είναι από τα λιγότερο αγαπημένα μου κομμάτια στο Midnights).
Ωστόσο είχε ξεχωρίσει εξαρχής λόγω στίχου. Έτσι κι αλλιώς τα singles μετά την κυκλοφορία του album δύσκολο να κάνουν κάτι, οπότε δεν περιμένω πολλά.
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18395
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Τρι Ιουλ 16, 2024 10:58 am
Leonidas έγραψε:Παίζει να είναι το χειρότερο της ποπ κομμάτι
Από την αρχή που το ακουσα ήταν σαν να το έγραψε ο Θεοφάνους Oops
Ο συγκεκριμένος τίτλος ανήκει στο You Need To Calm Down.
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 33492
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Τρι Ιουλ 16, 2024 11:37 am
Filippos έγραψε:Ισχύει. Βασικά εμένα μου κάνει λίγο Bejeweled 2 (που επίσης είναι από τα λιγότερο αγαπημένα μου κομμάτια στο Midnights).
Ωστόσο είχε ξεχωρίσει εξαρχής λόγω στίχου. Έτσι κι αλλιώς τα singles μετά την κυκλοφορία του album δύσκολο να κάνουν κάτι, οπότε δεν περιμένω πολλά.

Γιατί έκανε το πριν ;

Taylor Swift - Σελίδα 19 Img_2537
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18395
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Τρι Ιουλ 16, 2024 11:47 am
Ε ναι τα 500Μ σε ούτε 3 μήνες τι να μας πουν. Laughing
Steliosg
Steliosg
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 14493
Join date : 01/03/2018
Age : 21
Location : Βόλος

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι / Που Λες
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Τρι Ιουλ 16, 2024 2:17 pm
Είμαι σοκαρισμένος. Δεν πιστεύω αυτά που έζησα τις τελευταίες μέρες στο Μιλάνο. Όπως ξέρετε, η συναυλία που παρακολούθησα ήταν η δεύτερη νύχτα (14 Ιούλη).

Ξεκινήσαμε από το Airbnb στο οποίο μέναμε με την παρέα μου, πήραμε το μετρό και ξεκινήσαμε για το στάδιο. Ήταν ασφυκτικά γεμάτο σε βαθμό που έμενε πολύς κόσμος εκτός και έπρεπε να περιμένει το επόμενο για να έρθει. Ευτυχώς εμείς καταφέραμε στην στάση που ήμασταν να μπούμε κατευθείαν (αν και στριμωχτά). Στην διάρκεια της διαδρομής μέχρι και να φτάσουμε στο στάδιο παρατηρούσα λίγο τι φόρεσαν όσοι επρόκειτο να δουν την συναυλία και αυτοί. Παρατήρησα πάρα πολύ Lover themed/coded outfits και μου έκανε εντύπωση. Τελικά είναι όντως fan favourite album. Ακολουθούσαν reputation themed outfits (as they should wbk) και αρκετά 13 στο χέρι (είναι από το Speak Now για όσους δεν ξέρουν).

Φτάνουμε στο στάδιο λοιπόν, ώρα περίπου 5 το απόγευμα. Κυριολεκτικά εξωτερικά του σταδίου εκείνη την στιγμή δεν έπεφτε καρφίτσα. Κάνοντας υπομονή, προχωρώντας αργά προς τις πύλες, εν τέλη τα καταφέραμε.

Αναμονή, αναμονή, αναμονή…
Δεν είχα συνειδητοποιήσει που έχω έρθει και τι επρόκειτο να δω από κοντά. Έβλεπα μεν την οθόνη, αλλά πάλι ένιωθα ότι απλά θα δω το eras tour film και όχι την ίδια την Taylor από κοντά.

Ώρα 6:45 και το σόου ξεκίνησε. Βγήκαν οι Paramore με την φοβερή κούκλα και φωνάρα Hayley Williams. Πολύ ωραίο opening act, το έζησα στο φουλ. Είπαν και τραγουδάρες άλλωστε.

Κάπου στις 7 και 30 τελείωσαν και τότε άρχιζαν να παίζουν B T S από το Bejeweled MV. Παρά 10 ακριβώς σκάει το Applause της Gaga και οριακά τσίριζα. Εννοείται το τραγούδησα από την αρχή μέχρι το τέλος και βαρούσα και παλαμάκια  σε σημεία όπως έχει το production. We stan Taylor for choosing Gaga’s best song wbk. Να πω εδώ ότι τα σουιφερς, ενώ δεν πολύ τραγουδούσαν τα κουπλέ, στο ρεφρέν έγινε χαμός.

Φτάνει η ώρα. Ξεκινάει η αντίστροφη μέτρηση. Δεν έχω καταλάβει ακόμα ότι θα βγει. Νιώθω ότι είναι ψέμα. Τελειώνει η αντίστροφη μέτρηση και ξεκινάει το intro… μαγευτικό. Το να το βλέπεις από κοντά εντελώς άλλο vibe προφανώς.

Και κάπου εκεί…ΒΓΑΙΝΕΙ. Έχοντας πάθει όλοι σοκ προσπαθούσαμε να καταλάβουμε αν όντως είναι αυτή λολ. Φαινόταν πολύ μικροκαμωμένη στην σκηνή. Όλο το Lover act υπέροχο, έγινε πανικός στην γέφυρα του Cruel Summer. Smash hit wbk

Ακολούθησε το Fearless act. Αγαπώ title track και την ενέργεια της σε αυτό. Love Story εντάξει διαχρονικό πια, το τραγουδήσαμε όλοι φωναχτά.
Overall, από τα πιο αδύναμα acts μιας και δεν έχει κάτι extreme και καινούργιο να παρουσιάσει, ωστόσο σου δημιουργεί μια γλυκιά νοσταλγία.

Red. Όνομα και πράγμα. Παρά τα όσα έχω πει κατά καιρούς για αυτό το άλμπουμ, το act που το αντιπροσωπεύει είναι αρκετά καλό. Προσωπικά, μου έλειψε εκείνη την στιγμή το Red title track (ΠΟΥ ΝΑ ΗΞΕΡΑ). Μαγική στιγμή αυτή του All Too Well. Υπέροχο συναίσθημα να τραγουδάμε 70 χιλιάδες άτομα τουλάχιστον το συγκεκριμένο επί 10 λεπτά. Λατρεύω και την παρουσίαση του, παρά το ότι ήταν minimal. Τόσο όσο.

Speak Now act. Ένα τραγούδι - enchanted. Δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο αντικειμενικά αλλά η ομορφιά της Taylor σε συνεπαίρνει εδώ. Γενική παρατήρηση, με στενοχωρεί που έχει μόνο ένα τραγούδι από το συγκεκριμένο άλμπουμ. Το αγαπώ και θεωρώ ότι άξιζε 2 ακόμα τραγούδια στο set list του.

Έρχεται η στιγμή που περίμενα 1 χρόνο… reputation act.
Ξεκινάει το intro και νιώθω την ραχοκοκαλιά μου να ανατριχιάζει. Chills, anger κλπ. Δεν πίστευα ότι το ζω από κοντά. Βγαίνει με το …Ready for It?  και μπήκα σε τέρμα Savage mode ραπαροντας μαζί της. Στο bridge τα είδα όλα. Ακολουθεί το αγαπημένο delicate. Απλή παρουσίαση όπως έχουμε δει και από το φιλμ αλλά ωραία στιγμή. Ξεκινάει το Don’t Blame Me. Με όλο τον σεβασμό, οριακά μου σηκώθηκε. Την χάζευα σαν να είμαι obsessed μαζί της (ερωτικά). Ταυτόχρονα, μου βγήκε η φωνή στο bridge. Καλά το στάδιο ούρλιαζε. Δεν υπήρχε αυτό. Unmatched vibe. Φτάνει η συγκεκριμένη στιγμή που είναι η στιγμή μου. Don’t blame me for what YOU made me do. Το έζησα όσο κανένας. Νομίζω τρόμαξε η διπλανή μου, μη ειρωνικά. LWYMMD αγαπώ που έχει βάλει ροκ στοιχεία στο live. Εννοείται φώναξα με όλη μου την δύναμη  στο «Cause she’s DEAD!». Γενικότερα, η εμπειρία ήταν κάτι το ονειρικό. Επικράτησε όντως ο μεγαλύτερος πανικός στο στάδιο από όλα τα υπόλοιπα acts και αυτό με έκανε δίπλα χαρούμενο. reputation will always be that BITCH. No further explanation.

folklore/evermore act. Ιδιαίτερο «πάντρεμα» των δυο eras. Κορυφαία στιγμή φυσικά αποτέλεσε το champagne problems στο πιάνο και το πολυαγαπημένο μου transition από august σε illicit affairs. Πιο angry πεθαίνεις ήμουνα εκεί. Το witch crafting στο willow ήταν epic στιγμή, ειδικά με τα φώτα στο στάδιο. She will never beat the witch allegations I fear.

1989 act. Εντάξει εδώ έγινε επίσης της κακομοίρας. Ο Χαρίλαος (όχι Τρικούπης) θα ήταν περήφανος. Blank Space the smash hit that u are. Για μένα το highlight του act ήταν το Bad Blood. Φοβερή παρουσίαση και ενέργεια πάνω στην σκηνή με φωτιές και εφέ.

TTPD act. Να πω αρχικά ότι για εδώ δεν είχα δει πολλά βιντεάκια από προηγούμενες συναυλίες για να έχω κάπως το αίσθημα της έκπληξης. Την γνώμη μου για το άλμπουμ την ξέρετε. Παρόλα αυτά, η παρουσίαση του ήταν πολύ προσεγμένη και με κάθε λεπτομέρεια on point. Εξαιρώ φυσικά το κακό I Can Do It With A Broken Heart που απεχθάνομαι (σαν τραγούδι γενικά, η παρουσίαση του απλά mid). Who’s Afraid Of Little Old Me & The Smallest Man Who Ever Lived ακραία performances, τα έχω λατρέψει. Όλως τυχαίως ήταν και τα καλύτερα performances στα καλύτερα τραγούδια -για μένα- του άλμπουμ.

SURPRISE SONGS.

Είχα πολλή αγωνία. Κυρίως γιατί δεν ήθελα να μου πετάξει καμία βλακεία από red ή fearless. Και εκεί που ήμουν hyped φουλ σκάει πρώτο τραγούδι Mr. Perfectly Fine. Η απόλυτη ξενέρα. Λέω χμ οκ κάτσε να δεις με τι θα το συνδυάσει στο mashup. ΚΑΙ ΣΚΑΕΙ ΤΟ RED TITLE TRACK. I WON λέω, το έσωσε. Υπέροχη στιγμή.

Φτάνει η ώρα του πιάνου. Κάθεται, γίνεται ένα μικρό σκηνικό εκεί γιατί χάλασε και καλά κλπ. Λέει μετά ότι αποφάσισε να αλλάξει λίγο το κριτήριο επιλογής των surprise songs και ότι πιστεύει ότι αυτά που θα επιλέξει θα μας αρέσουν. Και λέω ΩΧ θα πει fan favourites. Εκεί κάπου στο πίσω μέρος του κεφαλιού μου λέω πάει το end game μιας και δεν είναι καν fan favourite. Και ξεκινάει η πρώτη νότα…NO NOTHING GOOD STARTS IN A GETAWAY CAR. Κυριολεκτικά ανοίγω το στόμα σοκαρισμένος. ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ. Λέω δεν παίζει μας, κάνει πλάκα.
Απανωτά, σκέφτομαι με τι να το συνδυάσει άραγε; Η φίλη μου εν τω μεταξύ δίπλα μου μου λέει φαντάζεσαι με Out Of The Woods? ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΛΕΕΙ LOOKING AT IT NOW… Ε ήμουν στο όριο να λιποθυμήσω. Τραγούδησα πολύ δυνατά και τις γέφυρες και των δυο. Ξεκάθαρα η καλύτερη στιγμή της βραδιάς μετά το reputation act. Θα το θυμάμαι για πάντα.

Midnights act. Πολύ δυνατή παρουσίαση και εδώ. Vigilante shit top απλά. Έχει αποκτήσει πολύ αυτοπεποίθηση και αυτό φαίνεται. Ξέρει ποια είναι, τι μπορεί να κάνει και τι όχι. Taylor you are, indeed, a mastermind.

Τέλος, να πω ότι ακόμα να συνέλθω από την συναυλία. Ήταν ένα όνειρο ζωής, θα έλεγα, που πραγματοποιήθηκε. Εύχομαι να καταφέρω να την δω στο μέλλον ξανά. Το tour δεν κάνει χαμό αδίκως.

ΥΓ 1. Debut album we love you too.
ΥΓ 2. Γράφω αυτό το μήνυμα πετώντας προς Αθήνα από Μιλάνο.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Steliosg στις Τετ Ιουλ 17, 2024 1:59 pm, 3 φορές συνολικά

Αρέσει στους χρήστες kinop, Leonidas, V.I.P., Filippos, VasilisAst, filis, oberlina και ChristosSav

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18395
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Τρι Ιουλ 16, 2024 3:12 pm
Στέλιο τέλεια περιγραφή! Διάβασα το μήνυμά σου γελώντας, αντιλαμβανόμενος τον ενθουσιασμό σου και βιώνοντας ξανά την όλη εμπειρία.
Πολύ χαίρομαι που πέρασες τόσο όμορφα. Είναι γενικά μαγικό να βλέπεις από κοντά έναν καλλιτέχνη που αγαπάς τη μουσική του, καθώς είναι κομμάτι της καθημερινότητάς μας. Μακάρι να τη δεις ξανά όσο πιο σύντομα!

Αρέσει στους χρήστες Steliosg και ChristosSav

kinop
kinop
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1612
Join date : 01/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2006
Αγαπημένο τραγούδι: Όλα οδηγούν σ' εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Taylor Swift - Σελίδα 19 Empty Απ: Taylor Swift

Τρι Ιουλ 16, 2024 4:03 pm
Ήταν ο κολλητός μου και στα δύο βράδια στο Μιλάνο (έχει πάει και Παρίσι και Λυών) και μου είπε ότι το night 2 του φάνηκε ακραία βραδιά γενικά (πέρα από το τέλειο piano surprise).

Αρέσει στους χρήστες Filippos και Steliosg

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης