Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

+33
n1kos
neereaux
nihtolouloudo
GioZ
Konstantinos
Filippos
ioanbent
Steliosg
skyrim
panos
Kostas vandikos
vandikos17
georgepan87
maria-dv
dyannisb
vasilisgr
niklaus
ChristosSav
Chronis
natasa26
Nikovandis_fe
ewo
dimosf1
Nickv
Nikolas
Giotis
manos
Giorgos12
Dimitra1995fp
NikosVandikos
Kostas_1
V.I.P.
Leonidas
37 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 33376
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 10:31 am
Και για όποιον έχει απορία , όχι δεν έφαγα κάποιο καρπούζι στο κεφάλι τελικά  Ventalia  @ChristosSav
Ένας βέβαια στο κοινό φορούσε μπλούζα «50 χρόνια Άννα Βισση» 


dv-variemai

Αρέσει στους χρήστες ewo, Leonidas, Filippos, Steliosg, ChristosSav και Nikgi

n1kos
n1kos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6868
Join date : 28/10/2015
Location : Θεσσαλονικη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Όλο λείπεις
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 11:08 am
Είμαι σε έκσταση απ τη χθεσινή βραδιά! 
Ότι καλύτερο εχω ζήσει σε συναυλία!! Έκανε χαμό , γεμάτο θέατρο , φουλ ενέργεια , χοροπηδούσε μονίμως , ασταμάτητη !!
Καλά το Υποφέρω απλά ηδονή , είπε ότι θα κρατήσει αυτήν την βερσιόν και για τον χειμώνα!! Μάσκα - Μάης - Ούτε ενα ευχαριστώ άντε γεια , απόλυτη φωνάρα! 
Έλειπαν αρκετά κομμάτια (Όλο λείπεις , προφητείες , εντολές , χάνω εσενα , αν σου λείπω κλπ) αλλά ήθελε άλλη μια ώρα τουλάχιστον για να πει και τα υπόλοιπα. 
Επίσης απίστευτη στον λόγο της , όλα όσα έλεγε τόσο to the point. 
Ελπίζω να καταφέρω να πάω και Λυκαβηττο.

Αρέσει στους ewo, Giotis, Leonidas, manos, Kostas_1, V.I.P., Filippos και

maria-dv
maria-dv
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 130
Join date : 30/10/2015

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 11:14 am
Ήταν υπέροχη!!!! Δεν υπάρχουν λόγια!!! Μακάρι να είχαμε άλλες 2 ώρες σερί! Ήταν μαγικά!!! Sold out ηταν σίγουρα. Το ούτε ένα ευχαριστώ το έσκισε. Οι φίλοι μου που είχαν έρθει κ Κατρακειο τότε δε πίστευαν πως είναι το ίδιο άτομο. Γενικά το κοινό ενθερμο σε όλα τα τραγούδια. Ακόμα δε μπορώ να το πιστέψω πως άκουσα πέρασα να δω , καταλαβαίνω και ούτε ένα ευχαριστώ από κοντά. Κακή στιγμή ήταν μόνο η εμφάνιση του mente. Πολύ κακό. Ελπίζω να συνεχίσει συναυλιες με τις επιτυχίες της. Αντε, δέχομαι να ξαναπεί νησιωτικα που τα έχουμε συνδέσει με εκείνη και κανένα ψαγμένο. Τα υπόλοιπα από άλλους καλλιτέχνες ελπίζω να τα διαγράψει για παντα. Τη χθεσινή Δέσποινα θέλουμε!!!❤ Εχοντας παει στις τρεις τελευταιες συναυλιες της(κατρακειο, Μαρούσι, Πετρας)η χθεσινή Δέσποινα ήταν το κατι αλλο. Οσοι δεν την είδατε, να πάτε Λυκαβηττό, αξίζει. Θα προσπαθήσω να είμαι κ εκεί να την στηρίξω.
Ήταν τέλειο επίσης που άλλαξε τη σειρά των τραγουδιών κ δεν ήξερες ποιο ακολουθεί.

Αρέσει στους niklaus, ewo, manos, Kostas_1, Filippos, Steliosg, tns και

Διαφωνεί ο χρήστης lalaland

ChristosSav
ChristosSav
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 7780
Join date : 03/01/2021
Age : 35
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 12:07 pm
Kostas_1 έγραψε:Και για όποιον έχει απορία , όχι δεν έφαγα κάποιο καρπούζι στο κεφάλι τελικά  Ventalia  @ChristosSav
Ένας βέβαια στο κοινό φορούσε μπλούζα «50 χρόνια Άννα Βισση» 

Αχαχαχαχα. Δεν ήμουν εγώ αυτός με την μπλούζα. Ήμουν πολύ διακριτικός χθες. Ακόμα και όταν έμπαινα στο φαννατικς απ' το κινητό πριν ξεκινήσει η συναυλία, κοιτούσα δεξιά και αριστερά μην φάω εγώ κανένα καρπούζι Ventalia

_________________________

Λοιπόν, ας πω κι εγώ δύο λόγια. Πέρασα πολύ όμορφα. Γενικά νομίζω πως ανήκω στο γενικό κοινό μιας και δεν ακολουθώ την Δέσποινα στα live της, οπότε δεν είχα καθαρή εικόνα του τι θα δω. Η ενέργεια της ήταν στο πικ και φάνηκε να είναι φουλ χαρούμενη. Επίσης το κοινό εξαιρετικό. Νομίζω την αποθέωσε φουλ.

Το setlist ήταν πολύ καλό. Καταλαβαίνω ότι κάποιοι φανς θέλατε κι άλλα κομμάτια -ζω τα αντίστοιχα ως φαννατικ τόσα χρόνια- αλλά πχ για μένα ως απλός ακροατής που βρέθηκα εκεί ήταν πολύ δυνατές οι επιλογές των κομματιών. Είχα ξεχάσει πόσο όμορφα είναι τα κουπλέ του Λυπάμαι και χθες η Δέσποινα τα είπε τέλεια.

Επίσης, αν και για τους περισσότερους από εσάς υποθέτω πως οι σημαντικότερες στιγμές ήταν οι πιο ερμηνευτικές, για μένα ήταν κάπως διαφορετική η εμπειρία: ήταν σχεδόν συγκινητικό να ακούω το Γιατρικό, την Ουτοπία ή ακόμα και το Απαπα μιας ήταν σα να συναντώ κατά κάποιον τρόπο ξανά την εφηβεία μου. Ξαναλέω ότι δεν ακολουθώ την Δέσποινα στα live της οπότε το χθεσινό για μένα ήταν όντως 30 χρόνια Δέσποινα Βανδή.

Αυτά είχα να πω σε γενικές γραμμές. Χάρηκα που ήμουν σε αυτή τη γιορτή. victory


Αρέσει στους niklaus, thanos - fan, n1kos, ewo, Giotis, Nikovandis_fe, kinop και

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 33376
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 12:15 pm
Σκεφτόμουν να βάλω κανενα μπλουζάκι με καρπούζια πάνω αλλά λέω ας μην προκαλέσω την τύχη μου. 
Ventalia

—————-

Χαίρομαι που πέρασες ωραία!
Πολύ σωστό αυτο που λες για τα χορευτικά τραγούδια. 
Κι εγώ ένιωσα νοσταλγία ακούγοντας Διακοπτακι , Γιατρικό και Ουτοπία. 
Δεν έχει πάντα λιγότερη «αξία» ένα fun τραγούδι άλλωστε.

————

Γενικά μην αγχώνεσαι, δεν θα σου επιτεθεί κανείς.. εκτός δεν ξέρω.. αν πέσεις στην περίπτωση   Ventalia
Εδώ ο άλλος ήταν στην αρένα με την μπλούζα της Αννας χαλαρός  Ventalia Ευτυχώς αυτές οι εποχές έχουν παρέλθει.
Ακόμη κι αν το έκανε για «τρολαρισμα» δεν προκαλεί κάποιο trigger πια.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kostas_1 στις Πεμ Ιουλ 11, 2024 12:16 pm, 1 φορά

Αρέσει στους χρήστες thanos - fan, ewo, Leonidas, Filippos, Steliosg, dyannisb, nihtolouloudo και ChristosSav

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 58429
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 12:16 pm
Leonidas έγραψε:Θα λιποθυμήσω.
Ναι έλα άργησα να γράψω γιατί λιποθύμησα 2-3 φορές από το σλει

Η συναυλία παίζει να ηταν το καλύτερο της live.
Απίστευτη ενέργεια, φωνητικά στα καλύτερα της και στις χορογραφίες ήταν αρκετά βελτιωμένη σε σχέση με τα Γιάννενα.

Επιτέλους video wall. Ειδικά η έναρξη με το βιντεάκι της Δέσποινας ήταν αρκετά κουινατο. Στο Να τη χαίρεσαι νμζ παίζουν ξανα πλάνα από το intro video.
Ωραίο και που όταν λέει το «Γελά μου» παίζουν στιγμές αποντην καριέρα της.
Αν και θα μπορούσαν να βάλουν παραπάνω φωτός. 5GB αρχεία με φωτός του στείλαμε. Anyway Ventalia

Καλά όταν ξεκιναει το Υποφέρω με την γέφυρα, παίζουν από πίσω φωτογραφίες από την δισκογραφία της και μετά μπαίνει η κανονική μουσική…. ΟΡΓΑΣΜΟΣ 💦💦💦

Το θέατρο ήταν φουλ γεμάτο. Σε ασφυκτικό βαθμό βασικά τύπου αν λιποθυμούσες πάλι όρθιος θα ήσουν.
Έκανε χαμό, στο σημείο με τα τσιφτετέλια είχαν σηκωθεί όλοι όσοι ήταν στις κερκίδες και έδωσαν πόνο.

Φωνητικά ΤΟΠ. Από τις καλύτερες στιγμές της. Το Πέρασα να δω το έσκισε, στα ποπ κομμάτια δεν έχανε ανάσα κι ας χοροπηδούσε όλη την ώρα.
Αυτό πάλι… εγώ από τις 10 ήθελα να σωριαστω από την ορθοστασία και εκείνη να χοροπηδάει σαν κατσίκι. ΚΟΥΙΝΝ

Καλά Μάσκα ήταν σαν να ακούς σιντι. Το έσκισε με λίγα λόγια όπως και στο Πέρασα να δω που παίζει να έδωσε την καλύτερη ερμηνεία του εβερ.
Το Ούτε ενα ευχαριστώ PEAK. Μας πέθανε εκεί εντάξει….
Κάποιοι κλαίγανε. Ventalia

Εντάξει η set list είναι ότι καλύτερο. 2μιση ωρες back to back το ενα Χιτ μετά το άλλο. Το ειρωνικό είναι ότι από το πρόγραμμα λείπουν κι αλλά τόσα χιτς που άνετα έβγαζε μια ώρα πρόγραμμα. Είναι αυτό που λέγαμε χρόνια.
Έχει την πιο επιτυχημένη δισκογραφία των τελευταίων 30 χρόνων. Αδιανόητο ότι κάποτε την παρακαλούσαμε να πει το «Ότι ονειρευόμουν».
Από δω και πέρα έτσι πρέπει να είναι τα live της. Μην ξανακούσω Καλλιμάνη και Ζευγαρα θα φρίξω σοβαρά.

Εν κατακλείδι παίζει να ήταν το καλύτερο της λαιβ. Ο κόσμος το χάρηκε παααρα πολύ. Γενικά ήταν τέλειο πάρτι το χθεσινό.
19 μερες ακόμα Παναγία μου να ξαναπάρω την ευλογία. Θα λειπει και ο Μεντε - που δεν παλεύεται - και θα έχουμε λογικά παραπάνω βανδοσονγκς.

Επίσης χαρηκα πολύ που είδα από κοντά και κάποια παιδιά από το φοορυμ!!!❤

______________________
Lady Gaga Save Us

Αρέσει στους thanos - fan, Liakoman, n1kos, ewo, Giotis, Nikovandis_fe, kinop και

Διαφωνεί ο χρήστης lalaland

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 58429
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 12:16 pm
Kostas_1 έγραψε:Σκεφτόμουν να βάλω κανενα μπλουζάκι με καρπούζια πάνω αλλά λέω ας μην προκαλέσω την τύχη μου. 
Ventalia
.
Ναι αλλά έτσι θα σε αναγνώριζα και θα σε χαιρετούσα
Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 200.gif?cid=b86f57d3kx6pcazvzqwno9zgsjgjjkq7rj4f7bgyk0hlgcyv&ep=v1_gifs_search&rid=200

______________________
Lady Gaga Save Us

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1, Filippos, Steliosg και ChristosSav

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 33376
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 12:26 pm
Leonidas έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:Σκεφτόμουν να βάλω κανενα μπλουζάκι με καρπούζια πάνω αλλά λέω ας μην προκαλέσω την τύχη μου. 
Ventalia
.
Ναι αλλά έτσι θα σε αναγνώριζα και θα σε χαιρετούσα
Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 200.gif?cid=b86f57d3kx6pcazvzqwno9zgsjgjjkq7rj4f7bgyk0hlgcyv&ep=v1_gifs_search&rid=200

Την επόμενη φορά που δεν θα κινδυνεύει η σωματική μου ακεραιότητα  Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 1f602  δεσμεύομαι να στείλω από πριν αναλυτικά το outfit μου  Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 263a

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Steliosg και ChristosSav

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18275
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 12:30 pm
Kostas_1 έγραψε:
Leonidas έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:Σκεφτόμουν να βάλω κανενα μπλουζάκι με καρπούζια πάνω αλλά λέω ας μην προκαλέσω την τύχη μου. 
Ventalia
.
Ναι αλλά έτσι θα σε αναγνώριζα και θα σε χαιρετούσα
Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 200.gif?cid=b86f57d3kx6pcazvzqwno9zgsjgjjkq7rj4f7bgyk0hlgcyv&ep=v1_gifs_search&rid=200

Την επόμενη φορά που δεν θα κινδυνεύει η σωματική μου ακεραιότητα  Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 1f602  δεσμεύομαι να στείλω από πριν αναλυτικά το outfit μου  Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 263a
Θέλω να είμαι παρών σε μια τέτοια συνάντηση. Απλά θα ρωτήσω αν το Λάθος Μου είναι hit και θα σας απολαύσω. Ventalia

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Kostas_1 και Steliosg

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 33376
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 12:34 pm
Filippos έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:
Leonidas έγραψε:
Kostas_1 έγραψε:Σκεφτόμουν να βάλω κανενα μπλουζάκι με καρπούζια πάνω αλλά λέω ας μην προκαλέσω την τύχη μου. 
Ventalia
.
Ναι αλλά έτσι θα σε αναγνώριζα και θα σε χαιρετούσα
Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 200.gif?cid=b86f57d3kx6pcazvzqwno9zgsjgjjkq7rj4f7bgyk0hlgcyv&ep=v1_gifs_search&rid=200

Την επόμενη φορά που δεν θα κινδυνεύει η σωματική μου ακεραιότητα  Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 1f602  δεσμεύομαι να στείλω από πριν αναλυτικά το outfit μου  Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 263a
Θέλω να είμαι παρών σε μια τέτοια συνάντηση. Απλά θα ρωτήσω αν το Λάθος Μου είναι hit και θα σας απολαύσω. Ventalia

😂😂😂

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 200.gif?cid=b86f57d3jjxh5awk5khkih5vfm0oim6l39gma5v9jbrbwh26&ep=v1_gifs_search&rid=200

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Filippos και Steliosg

vandikos17
vandikos17
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 184
Join date : 24/11/2015

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 12:45 pm
Απίστευτη συναυλία από τα βίντεο που είδα. Μαζί με του Λυκαβηττου το 2003 νομίζω οι 2 καλύτερες της. 
Ελπίζω από δω και πέρα τα λαιβ της να είναι με 100% δικά της τραγούδια, τουλάχιστον στις συναυλίες. 
Περιμένω με αγωνία να την απολαύσω  Λάρισα και Λυκαβηττό από κοντά

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1 και Glin

ewo
ewo
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 669
Join date : 28/10/2015
Age : 33
Location : Βιέννη

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 1:25 pm
Διαβάζοντας τα μηνύματα σας, παρότι την είδα μόλις τη Δευτέρα, ένιωσα ότι έχασα μια πολύ σημαντική στιγμή. Ελπίζω όντως με την έξοδο του Μεντε να προσθέσει κομμάτια της. Όλο λείπεις, είμαι εγώ, δέκα εντολές και Προφητείες επιβάλλονται. Βέβαια παιδιά για κάποιον που δεν είναι φαν κλαμποντως η συναυλία θα φάνηκε "Τα Άπαντα της Βανδή". 

Ανυπομονώ για Μουδανιά και Λυκαβηττό. Ίσως είμαι και Κέρκυρα!!! (Το τελευταίο εξαιτίας σου  @VassoulaD )
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 33376
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 1:30 pm
*That’s OUR mother* Μελινακι  shablon_03


Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Img_2623

Αρέσει στους χρήστες ewo, maria-dv, manos, V.I.P., Filippos και VasilisAst

manos
manos
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5874
Join date : 23/11/2015
Location : Κρήτη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Υποφέρω
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 1:33 pm
laugh3 laugh3 laugh3 laugh3


Φοβερο το Μελινακι!
maria-dv
maria-dv
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 130
Join date : 30/10/2015

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 1:34 pm
Όντως και μένα τα ανεβαστικά τραγούδια με κέρδισαν κ δεν το περίμενα. Ήταν σαν να περνάει όλη η παιδική ηλικία από μπροστά σου. Και ένα θεατρο ξεσηκωθηκε.
Είπε ολα της τα τραγούδια τοσο ομορφα! Μοναδικη εμπειρια η χθεσινη!
Όσο για τους βισσικους που ήταν χθες, είχα πίσω μου δυστυχώς κάποιους. Όλα οκ, αλλα οταν ξεκινούσε η συναυλία κ καποια τραγουδουσε το προτιμώ ήταν ξενέρωτο. Ήμουν εγώ εκεί Δέσποινα,Δέσποινα κ σου χαλούσε τη στιγμή χωρίς λόγο.

Αρέσει στους χρήστες ewo, Glin και Kostas vandikos

Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 58429
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 1:35 pm
Η Μελινα είχε και κόρνα
Ήταν σχεδόν δίπλα μας 😂

______________________
Lady Gaga Save Us

Αρέσει στους χρήστες ewo, manos, Kostas_1, Filippos, skydive, nihtolouloudo και Konstantinos

Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 33376
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 1:51 pm
Εμένα η μπροστινή μου αποθέωνε φουλ όλο το βράδυ. Χόρευε κλπ
Τελείωσε η συναυλία κι έβαλε στο κινητό το 12.
Εντάξει προσωπικά ψιλό γέλασα αν και δεν φάνηκε να το κάνει με διάθεση “shade” γιατί κυριολεκτικά ούρλιαζε και χειροκροτούσε όλη την ώρα.
n1kos
n1kos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6868
Join date : 28/10/2015
Location : Θεσσαλονικη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: Όλο λείπεις
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 2:55 pm
Η Πρινσες έκανε χαμό χθες με τις κορνες, χόρευε και τραγουδούσε συνέχεια! Πανέμορφη κοπέλα!!

Αρέσει στους χρήστες maria-dv, Leonidas, manos, Kostas_1, Eveline_Vandi4ever, Filippos και skydive

Chronis
Chronis
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 15509
Join date : 27/09/2018
Age : 36

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1997
Αγαπημένο τραγούδι: γεια,υποφερω
Αγαπημένος δίσκος: γεια,προφητειες

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 4:00 pm
Πωωω τι τελεια.... Μακαρι να εβαζε κι αλλους προορισμούς για να βιωναμε κ μεις τη μαγεια...επισης ειπε κοριτσοπραματα κ καπακι δεν κολλησε τη γυναικα; Τι φαση δεν το μαθε ακομα;
Kostas_1
Kostas_1
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 33376
Join date : 24/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας  - Σελίδα 8 Empty Απ: Αθήνα - 10/7 // Θέατρο Πέτρας

Πεμ Ιουλ 11, 2024 4:28 pm
Δεν λείπει το καινούριο.
Μακάρι να μπορούσε να ξεθάψει κι άλλα παλιά να μας ευλογήσει.

Αρέσει στους χρήστες maria-dv, Leonidas και nihtolouloudo

Διαφωνεί ο χρήστης NikosVandikos

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης