Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

+32
GioZ
coulis
Glin
Konstantinos
john@kos
Filippos
ioanbent
cdevah
Nickv
n1kos
NikosVandikos
panos
V.I.P.
manos
VANDOPAGE
bitcoin
Nikovandis_fe
Kostas vandikos
vandikos17
dimosf1
Giorgos12
johndv
Kostas_1
ΔεΒανδικος
Giotis
ewo
koffaki
Nikolas
dyannisb
Dimitra1995fp
niklaus
Leonidas
36 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
V.I.P.
V.I.P.
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6579
Join date : 03/02/2016
Age : 25

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 1:31 am
Τι ωραία! Το Ούτε Ένα Ευχαριστω δεν έπρεπε να λείπει και ευτυχώς που το έβαλε!
Το καινούργιο ούτε καν στον dj; Oops

Αρέσει στους χρήστες Filippos και nihtolouloudo

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18275
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 1:31 am
V.I.P. έγραψε:Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Img_3312
Οποτε προβλέπεται μαγνητοσκοπηση απόψε
Όντως τραβούσαν με κάμερα πάντως.

Αρέσει στους χρήστες V.I.P. και nihtolouloudo

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18275
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 1:32 am
V.I.P. έγραψε:Τι ωραία! Το Ούτε Ένα Ευχαριστω δεν έπρεπε να λείπει και ευτυχώς που το έβαλε!
Το καινούργιο ούτε καν στον dj; Oops
Ούτε καν. Αναμενόμενο να πω την αλήθεια. Ventalia

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1, V.I.P. και nihtolouloudo

V.I.P.
V.I.P.
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6579
Join date : 03/02/2016
Age : 25

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 1:34 am
Τα μισοκαλοκαιρα τα χε πει ακόμα και σε μισογεμάτο θέατρο στο Φάληρο πάντως laugh3
Την πανσέληνο ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί την παίζουν playback και τραγουδάει από πάνω. Μια χαρά τη λέει.

Αρέσει στον χρήστη Filippos

dyannisb
dyannisb
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 548
Join date : 23/06/2018

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 1:48 am
https://youtu.be/Cld-bavPQlE?feature=shared

Καλη μέρα και από εμένα,

Την Δέσποινα την βρήκα πολύ ορεξατη. Μπήκε με τεράστια φορά. Σαρωτική θα την έλεγα.

Ο ήχος ήταν pitchy στο σημείο που καθόμουν, σε σημείο που μου ακουγοταν περίεργα. Το ακόμα πιο περίεργο είναι ότι στο βίντεο μου ακούγεται καλύτερα.

Την βρήκα κουρασμένη φωνητικά προσωπικά, το πέρασα να δω, δεν βγήκε αλλά το τσιγάρο, στα δώσα όλα, μέχρι Μάη μήνα τα έσκισε. Στα λαϊκά ήταν καλύτερη.

Τοπ στιγμή το υποφέρω. Όλη η εμφάνιση iconic.  
Αν έλειπαν kings και φουερτε θα ήταν καλύτερα, αλλά την αποθέωναν.

Αρέσει στους χρήστες niklaus, GioZ, Filippos και nihtolouloudo

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18275
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 2:03 am
Πρόγραμμα :

Αρέσει στους χρήστες Leonidas, manos, Steliosg και nihtolouloudo

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 18275
Join date : 07/08/2016
Age : 26

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 2:07 am
Filippos έγραψε:
Πρόγραμμα :
Απίστευτο ότι πάλι έμειναν εκτός αρκετά hits. Πραγματικά δεν υπάρχει η δισκογραφία αυτής της γυναίκας. Είναι η απόλυτη hitmaker της σύγχρονης ελληνικής μουσικής!

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1 και nihtolouloudo

john@kos
john@kos
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 252
Join date : 27/10/2015
Location : Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 2:09 am
Το "ούτε ένα ευχαριστώ "

https://vm.tiktok.com/ZGeGHpbre/

Αρέσει στον χρήστη GioZ

Konstantinos
Konstantinos
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 330
Join date : 30/05/2021
Location : Thessaloniki

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2020
Αγαπημένο τραγούδι: Καταλαβαίνω
Αγαπημένος δίσκος: Άλλαξα

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 2:10 am
Να πω και εγώ δυο λόγια πριν σβήσω για σήμερα…

Ήταν εκπληκτική. Η ενέργεια της, η φωνή και το πάθος ήταν όλα στα τέρματα. Μετά περίμενε να βγάλει φωτό με όλους, την αγκάλιασα και έχω χ€στεί από την χαρά μου. Γενικά είναι σε άλλη φάση τώρα, πολύ πιο ορεξάτη και επικοινωνιακή με τον κόσμο και την χαίρομαι απίστευτα.

Μουσικά στα highlights το ούτε ένα ευχαριστώ, που το έσκισε και ας μην άκουγε καλά (χάλασε το ακουστικό).

Μόνο σε κάποια φάση, στο κάνε κάτι μου φάνηκε να ζορίζεται στιγμιαία, σαν να έκλεισε η φωνή της λίγο, αλλά μετά το βρήκε φουλ

Προσωπικό σχόλιο, οριακά είμαι για βολταρέν από τον πονο 🥹

Αρέσει στους χρήστες n1kos, Giotis, Leonidas, Kostas_1, Filippos, Giorgos12 και nihtolouloudo

Glin
Glin
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6
Join date : 14/08/2016

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 2:26 am
Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΒΑΝΔΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ!
Νομίζω στην έναρξη ήταν συγκινημένη αρκετά.
Υπέρτατη, ανυπέρβλητη, ΘΕΑ!

Αρέσει στους thanos - fan, n1kos, ewo, maria-dv, Kostas_1, Filippos, Giorgos12 και

coulis
coulis
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 164
Join date : 04/11/2015
Location : Θεσσαλονικη

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 2:35 am
Δεν έχω λόγια μετά από τόσα χρόνια θαυμαστής αυτής της καλλιτεχνιδας!
Με συγκλονίζει ακόμα και σήμερα!!
Υπέροχη η ίδια....υπέροχος και ο κόσμος...δεν υπήρξε στιγμή που δεν τραγουδούσαμε τα τραγούδια της!!
Η Θεσσαλονίκη την τίμησε με ένα κατάμεστο θέατρο!
Τοπ στιγμες: ένα τσιγάρο διαδρομή, γελά μου, ούτε ένα ευχαριστώ..που νομίζω απ όσο έχω δει τόσα χρόνια δεν το χει ποτε έτσι!!!στα δωσα όλα επίσης...όπως και μάσκα!
Όλοι βγήκαν εξτασιασμενοι...άκουγα καθώς φεύγαμε τα καλύτερα!!!
Μπράβο της και ευχαριστούμε!!

Αρέσει στους thanos - fan, n1kos, Giotis, Kostas_1, Filippos, Glin, tns και

GioZ
GioZ
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1346
Join date : 09/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος:

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 2:46 am
Τι ούτε ένα ευχαριστώ ήταν αυτό ! 😳🥺

Αρέσει στους χρήστες thanos - fan, Giotis, Kostas_1, Filippos και vasilisgr

avatar
thanos - fan
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 243
Join date : 27/10/2015
Location : Θεσσαλονίκη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Το Μαξιλάρι
Αγαπημένος δίσκος:

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 2:53 am
Τα είπατε σχεδόν όλα! Υπέροχη βραδιά πραγματικά!!! Η πιο σαρωτική Βανδή που έχω δει. Τα τοπ της βραδιάς, Θέλω να σε ξεχάσω, Στα δωσα όλα, Τσιγάρο και Ούτε ένα ευχαριστώ. Στα Γυρίσματα και ειδικά στο Υποφέρω έπεσε το θέατρο... Μολις είπε "εσύ για μένα" από κάτω φωναξαν ολοι "πέθανεεεες" κι απόρησε η γλυκούλα που το τραγουδούσαν όλοι.  Το μόνο ίσως αρνητικο ότι ο ήχος σε κάποια κομμάτια (Κάνε κάτι, Πανσέληνος) ακούγοταν κάπως περίεργα.

Αρέσει στους χρήστες Giotis, Kostas_1, Filippos, tns, Giorgos12, nihtolouloudo, vasilisgr και ΔεΒανδικος

niklaus
niklaus
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2062
Join date : 27/10/2015
Age : 33
Location : Θεσσαλονίκη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Γεια
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 3:28 am
Δεν ξέρωτι να πω … Είμαι σε έκσταση!!!

Αρέσει στους thanos - fan, n1kos, Giotis, GioZ, Kostas_1, V.I.P., Filippos και

koffaki
koffaki
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 45
Join date : 06/09/2016

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 3:33 am
Παιδιά πέρασα τέλεια!!!Ήταν πολύ καλή και επικοινωνιάκη.Το πρόγραμμα επίσης πολύ ωραίο.Ένταξει μου έλειψαν κάποια τραγούδια αλλά δε γίνεται να τα πει και όλα.Κings και mente δε θα έπρεπε να τραγουδήσουν τόσο κατά τη γνώμη μου για να εκμεταλλευτεί αυτόν τον χρόνο η Δέσποινα.Να συνεχίσει να στηρίζει και να τιμά τη δισκογραφία της και μετά το πέρας του εορτασμού των 30 χρόνων(μπορεί ακόμη περισσότερο).Σε σχέση με το πρόγραμμα στα Ιωάννινα δε μας είπε Προφητείες και Δέκα εντολές(τα ήθελα προσωπικά)αλλά μας είπε το Ούτε ένα ευχαριστώ.Τέλος,ήταν ευγενέστατη και πολύ γλυκιά όταν τη συναντήσαμε και βγήκαμε και φωτογραφία.Μια ερώτηση-απορια:Στα Ιωάννινα τραγούδησε περισσότερο και πρόλαβε και άλλαξε τρία ρούχα;

Αρέσει στους χρήστες Kostas_1, Filippos, nihtolouloudo, vasilisgr και ΔεΒανδικος

ΔεΒανδικος
ΔεΒανδικος
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 25
Join date : 28/05/2024

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 4:01 am
Ήταν απίστευτη νομίζω πως τα λόγια δεν αποτυπώνουν την ένταση και τα συναισθήματα της βραδιάς . Ήταν πολύ επικοινωνιακή και έβγαλε φωτογραφία με όσους έμειναν (βγάλαμε φωτό νομίζω μπορώ να πεθάνω ευτυχισμένος ) . Φωνητικά ήταν απίστευτη αλλα ενεργειακά δεν σταμάτησε να χορεύει .Προσωπικα δεν πείραξε καθόλου που δεν φόρεσε το τρίτο ρούχο .Κλείνοντας όντως έλλειπαν αρκετά hits ( αλλά που να χωρέσουν όλα ) αλλά ήταν μαγική βραδιά ήταν μοναδική απόψε .

Αρέσει στους χρήστες thanos - fan, Giotis, Kostas_1, Filippos, tns και nihtolouloudo

dyannisb
dyannisb
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 548
Join date : 23/06/2018

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 6:29 am
Αααααα ναι και στα γυρίσματα έπεσε το θέατρο. Όλοι χόρευαν.

Γυρίσματα και υποφέρω!

Αρέσει στους χρήστες thanos - fan, Kostas_1, Filippos και nihtolouloudo

ewo
ewo
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 669
Join date : 28/10/2015
Age : 33
Location : Βιέννη

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 6:53 am
Giorgos12 έγραψε:Μπράβοοο!!!
Λόγω covid δυστυχώς χάνω τη συναυλία…
Περαστικά σε όλους παιδιά!!

Έχω τόσα πολλά να γράψω αλλά θα πω τα βασικα. Έλειπαν τραγούδια αλλά το συνειδητοποιεις μετα και μόνο αν είσαι vandicted! Ο κόσμος σχολιάζει ότι η συναυλία έπρεπε να λέγεται "Άπαντα Βανδη". Επίσης σχολίαζαν το ποσό όμορφη είναι και ότι δεν έχει καμία σχέση με το πως φαίνεται στα social media. Άλλαξαν αρκετά το πρόγραμμα και τη σειρά εμφάνισης από τα Γιάννενα. Kings άθλιοι, Μεντε το ίδιο. Ψύχραιμα το λέω! Ας το πάρει πάνω της (συν μια ωρα). Εδώ ο κόσμος έλεγε βέβαια "πόσες ώρες τραγουδάει;". Στην αρχή ακουγόταν πολύ φορτισμένη και η φωνή δεν είχε ανοίξει αλλά μετά από λίγα λεπτα καμπάνα. 

Εν κατακλείδι, εχθές νιώσαμε γιατί είμαστε εκεί 30 χρόνια μετά, γιατί θα είμαστε εκεί και μετά από αλλα 30! Στενοχωριεμαι που δεν ήσασταν όλοι εκεί!

Αρέσει στους thanos - fan, n1kos, Giotis, leonidask, GioZ, Kostas_1, Filippos και

ewo
ewo
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 669
Join date : 28/10/2015
Age : 33
Location : Βιέννη

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 7:07 am
Υ.Γ. τα παιδιά μπροστά έκαναν σουπερ δουλειά με το "Δε Δε Δεσποινα" με το που βγήκε και άρχισε όλο το θεατρο να φωνάζει. Γι αυτό στην έναρξη κάνει μεγάλη παύση και ακούει το κοινό.

Αρέσει στους χρήστες thanos - fan, Giotis, Kostas_1, Filippos, Steliosg, nihtolouloudo και Konstantinos

chrisvandi
chrisvandi
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 74
Join date : 26/11/2015

Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης - Σελίδα 5 Empty Απ: Θεσσαλονίκη 8/7 // Θέατρο Γης

Τρι Ιουλ 09, 2024 8:13 am
Τί ώρα ξεκίνησε και τι ώρα τελείωσε?
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης