Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

+60
Nbm
TrashQueen
boomtedly
stef_so
ΔεΒανδικος
vandimaster
VasilisAst
Konstantinos
vasilis
johndv
Liakoman
olga24
VANDOPAGE
cdevah
skydive
Steliosg
niklaus
greggel1982
Lefteris
ioanbent
lafas
skyrim
Chrismont
Ermj
thebest20
Eveline_Vandi4ever
GioZ
thanos - fan
coulis
Vandogirl
dimosf1
panos
panagiotis_a
ewo
leonidask
XARHS1991
Nikovandis_fe
Chronis
Giotis
Nikolas
Nickv
maria-dv
nihtolouloudo
dyannisb
V.I.P.
vasilisgr
manos
oberlina
Diafora_
NikosVandikos
Giorgos12
Euthimistg
ChristosSav
kinop
Filippos
Kostas_1
Dimitra1995fp
Kostas vandikos
Marios
Leonidas
64 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
greggel1982
greggel1982
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2360
Join date : 23/02/2017

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996 και Εσενα Περιμένω
Αγαπημένο τραγούδι: Θα Θελα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Απ: 30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

Τετ Ιουλ 03, 2024 4:11 pm
Leonidas έγραψε:
Kostas vandikos έγραψε:Κατ’εμε περισσότερο τα κομμάτια που επέλεγε να κυκλοφορήσει έχουν μεγάλο μερίδιο ευθύνης
Το πρόβλημα στα λαιβ της Δέσποινας υπάρχει από εποχές Φοίβου
Δεν είναι κάτι που έγινε τα τελευταία 5 χρόνια


το προβλημα δεν αρχισε πριν να παει στο Vox?  Νομιζω ηταν εποχη που ειχε λιγο αφησει τη δουλεια και τη νυχτα για τα παιδια και οικογενεια της, και σιγα σιγα πηγε προς τηλεοραση μερια
NikosVandikos
NikosVandikos
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2209
Join date : 27/02/2023
Age : 16
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2019
Αγαπημένο τραγούδι: Σ' αγαπάω και δεν πάω καλά
Αγαπημένος δίσκος: Αυτή είναι η διαφορά μας

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Απ: 30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

Τετ Ιουλ 03, 2024 4:15 pm
Αν και οφ τοπικ θέλω να πω κγω τη γνώμη μου
Θεωρώ ότι τη μεγάλη καταστροφή της την προκάλεσε η τηλεόραση. Έχει στραφεί προς την τηλεόραση άνευ λόγου, και δίνει περισσότερο βάση στην εξωτερική της εμφάνιση και όχι στη φωνή της
Και θα σταθώ εκεί

Αρέσει στους χρήστες manos, johndv και boomtedly

greggel1982
greggel1982
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2360
Join date : 23/02/2017

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996 και Εσενα Περιμένω
Αγαπημένο τραγούδι: Θα Θελα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Απ: 30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

Τετ Ιουλ 03, 2024 4:27 pm
NikosVandikos έγραψε:Αν και οφ τοπικ θέλω να πω κγω τη γνώμη μου
Θεωρώ ότι τη μεγάλη καταστροφή της την προκάλεσε η τηλεόραση. Έχει στραφεί προς την τηλεόραση άνευ λόγου, και δίνει περισσότερο βάση στην εξωτερική της εμφάνιση και όχι στη φωνή της
Και θα σταθώ εκεί


Δεν θεωρω ανευ λογου για τη τιβι...εννοωντας οτι η ιδια θεωρουσε( νομιζω ) οτι περασε το hey day της στο τραγουδι/νυχτα και στραφηκε αλλου (θεατρο, τηλεοραση, παρουσιαση, my Greece, ρουχα) που φανηκε να της αρεσει.  Νομίζω όμως τα τελευταία χρόνια εχει βρει πάλι την ορεξη της στο τραγουδι και διασκεδαση

Αρέσει στον χρήστη NikosVandikos

dyannisb
dyannisb
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 551
Join date : 23/06/2018

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Απ: 30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

Τετ Ιουλ 03, 2024 4:28 pm
1. Βλεπω κακιστη διαχείριση από την δισκογραφική.
Είχες Θεοφάνους με Βανδή και το άφησες να σβήσει?
Ελπίζω να μη κάνουν το ίδιο και τώρα. Όλο αυτό με τον είμαι γυναίκα στον αυτόματο, δεν μου αρέσει.

2. Βλέπω μια ασυνέπεια από την Βανδή. Δεν επικεντρώνεται στην τέχνη της. Στήνεις ολόκληρο χορευτικό για χαμπιμπι και το χορεύεις 2 φορές ? Ξεκινάς Θεοφάνους και αρχίζεις να δίνεις ερμηνειαρες επικεντρωσου σε αυτό. Ο κόσμος περιμένει να δει από σένα. Και τελικά ούτε χορευτικό βλέπεις, ούτε ερμηνειαρες.

Στα 10s υπήρχε η κρίση. Όλοι έκαναν ξεπετες. Σε όλους το πρόγραμμα άλλαζε. Κάποιοι όμως δούλεψαν καλύτερα το brand τους. Η Βανδή το κράτησε με λίγη προσπάθεια και μεγάλη αγάπη από τον κόσμο. Ακόμη και τώρα με το που βλέπουν προσπάθεια το επιβραβεύουν.

Αρέσει στους χρήστες Savvas, niklaus, manos, V.I.P., Filippos, Steliosg, vasilisgr και NikosVandikos

greggel1982
greggel1982
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2360
Join date : 23/02/2017

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996 και Εσενα Περιμένω
Αγαπημένο τραγούδι: Θα Θελα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Απ: 30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

Τετ Ιουλ 03, 2024 4:36 pm
dyannisb έγραψε:1. Βλεπω κακιστη διαχείριση από την δισκογραφική.
Είχες Θεοφάνους με Βανδή και το άφησες να σβήσει?
Ελπίζω να μη κάνουν το ίδιο και τώρα. Όλο αυτό με τον είμαι γυναίκα στον αυτόματο, δεν μου αρέσει.

2. Βλέπω μια ασυνέπεια από την Βανδή. Δεν επικεντρώνεται στην τέχνη της. Στήνεις ολόκληρο χορευτικό για χαμπιμπι και το χορεύεις 2 φορές ? Ξεκινάς Θεοφάνους και αρχίζεις να δίνεις ερμηνειαρες επικεντρωσου σε αυτό. Ο κόσμος περιμένει να δει από σένα. Και τελικά ούτε χορευτικό βλέπεις, ούτε ερμηνειαρες.

Στα 10s υπήρχε η κρίση. Όλοι έκαναν ξεπετες. Σε όλους το πρόγραμμα άλλαζε. Κάποιοι όμως δούλεψαν καλύτερα το brand τους. Η Βανδή το κράτησε με λίγη προσπάθεια και μεγάλη αγάπη από τον κόσμο. Ακόμη και τώρα με το που βλέπουν προσπάθεια το επιβραβεύουν.


1.  Ο Θεοφανους εχει παψει προ πολλου να ειναι hitmaker. Ηταν μια συνεργασια που επρεπε να γινει χρονια πριν οχι τωρα.

2.  Σε αυτο συμφωνω , αν και θεωρω πλεον το εχει βρει..δειχνει μια συνεπεια πλεον με τις μουσικες της επιλογες. Αν και δεν περιμενω χορευτικα τυπου Φουρειρα ή εστω Βανδικα παλια.  

Τελος ομως, εμας δεν μας αρεσει η Βανδη ετσι και αλλιως; Τι μας νοιαζουν τα sold out και οι γνωμες των αλλων. Αν κανει ωραια πραματα, και να δειχνει οτι το χαιρεται η ιδια και δεν το κανει απλα για να το κανει εγω ειμαι κομπλε

Αρέσει στον χρήστη Nikovandis_fe

niklaus
niklaus
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2066
Join date : 27/10/2015
Age : 33
Location : Θεσσαλονίκη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Γεια
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Απ: 30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

Τετ Ιουλ 03, 2024 4:40 pm
Μας αρέσει η Δέσποινα αλλά είναι διαφορετικά να βλέπεις να σαρωνει ο καλλιτέχνης που ακολουθείς και να υπάρχει τρελο vibe στη συναυλία που είσαι και διαφορετικο να είναι ξενέρωτα με λιγα ατομα.Καλως ή κακώς μετράει πολύ κ αυτό. Μάλλον με έχει στιγματίσει η συναυλία στο γηπεδο του ΠΑΟΚ το 2010. 😬

Αρέσει στους χρήστες manos, johndv και VANDOPAGE

dyannisb
dyannisb
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 551
Join date : 23/06/2018

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Απ: 30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

Τετ Ιουλ 03, 2024 4:42 pm
greggel1982 έγραψε:
dyannisb έγραψε:1. Βλεπω κακιστη διαχείριση από την δισκογραφική.
Είχες Θεοφάνους με Βανδή και το άφησες να σβήσει?
Ελπίζω να μη κάνουν το ίδιο και τώρα. Όλο αυτό με τον είμαι γυναίκα στον αυτόματο, δεν μου αρέσει.

2. Βλέπω μια ασυνέπεια από την Βανδή. Δεν επικεντρώνεται στην τέχνη της. Στήνεις ολόκληρο χορευτικό για χαμπιμπι και το χορεύεις 2 φορές ? Ξεκινάς Θεοφάνους και αρχίζεις να δίνεις ερμηνειαρες επικεντρωσου σε αυτό. Ο κόσμος περιμένει να δει από σένα. Και τελικά ούτε χορευτικό βλέπεις, ούτε ερμηνειαρες.

Στα 10s υπήρχε η κρίση. Όλοι έκαναν ξεπετες. Σε όλους το πρόγραμμα άλλαζε. Κάποιοι όμως δούλεψαν καλύτερα το brand τους. Η Βανδή το κράτησε με λίγη προσπάθεια και μεγάλη αγάπη από τον κόσμο. Ακόμη και τώρα με το που βλέπουν προσπάθεια το επιβραβεύουν.


1.  Ο Θεοφανους εχει παψει προ πολλου να ειναι hitmaker. Ηταν μια συνεργασια που επρεπε να γινει χρονια πριν οχι τωρα.

2.  Σε αυτο συμφωνω , αν και θεωρω πλεον το εχει βρει..δειχνει μια συνεπεια πλεον με τις μουσικες της επιλογες. Αν και δεν περιμενω χορευτικα τυπου Φουρειρα ή εστω Βανδικα παλια.  

Τελος ομως, εμας δεν μας αρεσει η Βανδη ετσι και αλλιως; Τι μας νοιαζουν τα sold out και οι γνωμες των αλλων. Αν κανει ωραια πραματα, και να δειχνει οτι το χαιρεται η ιδια και δεν το κανει απλα για να το κανει εγω ειμαι κομπλε
Δεν με νοιαζει ο Θεοφάνους ως hitmaker. Το τσιγάρο είναι προίκα. Αυτό με νοιάζει. Δεν με νοιάζει ο Νικολόπουλος για χιτ. Ότι έκαναν το live μαζί όμως είναι προίκα. Είσαι δισκογραφική. Χτίσε το brand. 

Δεν την θέλω Φουρέιρα να χτυπιέται σε όλα τα χιτ της με χορευτικά. 2 τραγούδια χορευτικά τον χρόνο βγάζει. Προώθησε τα σωστά αυτά. Στα αλλά freestyle και καλή σκηνοθεσία.

Μωρέ ας μην έρθει και κανείς. Πάντα ήθελα να μου τραγουδήσει αποκλειστικά.
maria-dv
maria-dv
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 130
Join date : 30/10/2015

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Απ: 30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

Τετ Ιουλ 03, 2024 4:44 pm
Πιστεύω αυτό που είπε κ ο Λεωνίδας. Ήρθαν πολλές απογοητευσεις από τη Δέσποινα στο πέρασμα των χρόνων,οπότε πολλοί την άφησαν. Δεν είναι υποχρεωμένοι να τρέξουν σε συναυλία της επειδή τώρα το θυμήθηκε η Δέσποινα. Οσοι την πετυχαμε κ στις δοξες της ειμαστε 30+ που σημαινει οτι δε θα παρακαλάμε να πει το διακοπτακι ας πουμε.
Πρώτα εχασε η Δέσποινα το ενδιαφέρον της και μετα εχασε και το κοινο που την υποστήριζε.
Τουλάχιστον από τον κοινωνικό μου περίγυρο αυτό διαπιστώνω. Οπότε τώρα θέλει αρκετό χρόνο κ αγαπη απο την ίδια για να το ξαναχτίσει.

Αρέσει στους Liakoman, TAKIS, manos, Filippos, greggel1982, skydive, dyannisb και

greggel1982
greggel1982
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2360
Join date : 23/02/2017

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996 και Εσενα Περιμένω
Αγαπημένο τραγούδι: Θα Θελα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Απ: 30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

Τετ Ιουλ 03, 2024 5:31 pm
dyannisb έγραψε:
greggel1982 έγραψε:
dyannisb έγραψε:1. Βλεπω κακιστη διαχείριση από την δισκογραφική.
Είχες Θεοφάνους με Βανδή και το άφησες να σβήσει?
Ελπίζω να μη κάνουν το ίδιο και τώρα. Όλο αυτό με τον είμαι γυναίκα στον αυτόματο, δεν μου αρέσει.

2. Βλέπω μια ασυνέπεια από την Βανδή. Δεν επικεντρώνεται στην τέχνη της. Στήνεις ολόκληρο χορευτικό για χαμπιμπι και το χορεύεις 2 φορές ? Ξεκινάς Θεοφάνους και αρχίζεις να δίνεις ερμηνειαρες επικεντρωσου σε αυτό. Ο κόσμος περιμένει να δει από σένα. Και τελικά ούτε χορευτικό βλέπεις, ούτε ερμηνειαρες.

Στα 10s υπήρχε η κρίση. Όλοι έκαναν ξεπετες. Σε όλους το πρόγραμμα άλλαζε. Κάποιοι όμως δούλεψαν καλύτερα το brand τους. Η Βανδή το κράτησε με λίγη προσπάθεια και μεγάλη αγάπη από τον κόσμο. Ακόμη και τώρα με το που βλέπουν προσπάθεια το επιβραβεύουν.


1.  Ο Θεοφανους εχει παψει προ πολλου να ειναι hitmaker. Ηταν μια συνεργασια που επρεπε να γινει χρονια πριν οχι τωρα.

2.  Σε αυτο συμφωνω , αν και θεωρω πλεον το εχει βρει..δειχνει μια συνεπεια πλεον με τις μουσικες της επιλογες. Αν και δεν περιμενω χορευτικα τυπου Φουρειρα ή εστω Βανδικα παλια.  

Τελος ομως, εμας δεν μας αρεσει η Βανδη ετσι και αλλιως; Τι μας νοιαζουν τα sold out και οι γνωμες των αλλων. Αν κανει ωραια πραματα, και να δειχνει οτι το χαιρεται η ιδια και δεν το κανει απλα για να το κανει εγω ειμαι κομπλε
Δεν με νοιαζει ο Θεοφάνους ως hitmaker. Το τσιγάρο είναι προίκα. Αυτό με νοιάζει. Δεν με νοιάζει ο Νικολόπουλος για χιτ. Ότι έκαναν το live μαζί όμως είναι προίκα. Είσαι δισκογραφική. Χτίσε το brand. 

Δεν την θέλω Φουρέιρα να χτυπιέται σε όλα τα χιτ της με χορευτικά. 2 τραγούδια χορευτικά τον χρόνο βγάζει. Προώθησε τα σωστά αυτά. Στα αλλά freestyle και καλή σκηνοθεσία.

Μωρέ ας μην έρθει και κανείς. Πάντα ήθελα να μου τραγουδήσει αποκλειστικά.


σορρυ αλλα αυτο με τα ιερα τερατα της μουσικης μονο στη Ελλαδα συμβαινει...οι συνθετες να θεωρουνται ευεργετες...στην Αμερικη οι μονοι δημιουργοι που ειναι γνωστοι ειναι οι hitmakers παραγωγοι καθως και οι singer songwriters , αλλα οταν ειναι hot , oxi 20 χρονια μετα
Glin
Glin
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6
Join date : 14/08/2016

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Απ: 30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

Τετ Ιουλ 03, 2024 6:26 pm
Λέτε βλακείες σχετικά με τον κόσμο για την Δευτέρα.
Εχθές πήρα εισιτήρια με α/α 2500 κάτι..

Αρέσει στους χρήστες thanos - fan και ewo

Steliosg
Steliosg
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 14493
Join date : 01/03/2018
Age : 21
Location : Βόλος

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2012
Αγαπημένο τραγούδι: Κάνε Κάτι / Που Λες
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Απ: 30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

Τετ Ιουλ 03, 2024 6:29 pm
Glin έγραψε:Λέτε βλακείες σχετικά με τον κόσμο για την Δευτέρα.
Εχθές πήρα  εισιτήρια με α/α 2500 κάτι..
Μα είναι ακόμα πράσινη η προπώληση. 🤡🤡

Μάλλον δεν ξέρετε πως λειτουργούν τα εισιτήρια με τα χρώματα κλπ ορισμένοι. 
Μας νοιάζει αν είναι sold out 2 βδομάδες πριν ή μια μέρα πριν; Όχι. Το ίδιο είναι, αρκεί να γεμίσει.
Και στα Γιάννενα λέγαμε το ένα λέγαμε το άλλο, αλλά γέμισε. 
Τσιλ. 

Φέτος δεν είναι στο αέρα τα πράγματα όπως ήταν η τραυματική περιοδεία του 22 με Θεοφάνους.

Αρέσει στους χρήστες ewo, Glin, nihtolouloudo και Nickv

Kostas vandikos
Kostas vandikos
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1614
Join date : 19/10/2022
Age : 24
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2010
Αγαπημένο τραγούδι: Θα θελα /Αγάπη/Όλα οδηγούν σ εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια /Αυλή Παραδείσου

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Απ: 30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

Τετ Ιουλ 03, 2024 6:29 pm
Οι καθήμενοι τότε υπολογίζω πως θα είναι κάπου στους 3000+

Αρέσει στον χρήστη Glin

Glin
Glin
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6
Join date : 14/08/2016

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Απ: 30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

Τετ Ιουλ 03, 2024 6:29 pm
2455 για την ακρίβεια. Εντάξει εκανα ένα λάθος πιο πάνω μη βαράτε 😂
ewo
ewo
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 675
Join date : 28/10/2015
Age : 33
Location : Βιέννη

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Απ: 30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

Τετ Ιουλ 03, 2024 6:32 pm
Παιδιά λίγο υπερβολική η όλη αγωνία. Για τα σχόλια του και καλά fan ουδέν σχόλιο. Το εισιτήριο μου για Θεσσαλονίκη έχει αριθμό 2105 και το έβγαλα πριν καιρό. Σημαίνει ότι η προπώληση όταν έβγαλα εγώ το εισιτήριο ήταν ηδη στα μισά. Σε αυτό τον αριθμό δε συμπεριλαμβάνονται grouppon και gooddeals. Έξτρα τα golden. Πολλοί θα πάρουν εισιτήρια και τελευταία στιγμή.

Για τα σχόλια περί φυλλαδίων σε άλλη συναυλία, είμαι τακτική που συμβαίνει. Ειδικά θεατρο Γης κάθε φορά απ έξω μοιράζουν διαφημιστικά άλλης συναυλίας και πολύ έντονα συμβαίνει και σε θεατρικές παραστάσεις.

Στα Γιάννενα που λέγαμε ότι δε θα πάει καλά το γέμισε. Το ίδιο θα συμβεί και τώρα.

Για τα σχόλια περί λαθών και κακής διαχείρισης προφίλ και λαιβ συμφωνώ απόλυτα. Βέβαια σε άδεια στάδια δε Τραγούδησε ποτέ. Μόνο στον ΠΑΟΚ με την κόκκινου είχε πάει χάλια και πάλι άδειο δεν ήταν.

Αρέσει στους χρήστες Filippos, Steliosg, nihtolouloudo και Kostas vandikos

Glin
Glin
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6
Join date : 14/08/2016

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Εγώ απλά ανεφερα τον αριθμό εισιτηρίου. Ας μην αναλωθούμε σε χρώματα

Τετ Ιουλ 03, 2024 6:33 pm
Steliosg έγραψε:
Glin έγραψε:Λέτε βλακείες σχετικά με τον κόσμο για την Δευτέρα.
Εχθές πήρα  εισιτήρια με α/α 2500 κάτι..
Μα είναι ακόμα πράσινη η προπώληση. 🤡🤡

Μάλλον δεν ξέρετε πως λειτουργούν τα εισιτήρια με τα χρώματα κλπ ορισμένοι. 
Μας νοιάζει αν είναι sold out 2 βδομάδες πριν ή μια μέρα πριν; Όχι. Το ίδιο είναι, αρκεί να γεμίσει.
Και στα Γιάννενα λέγαμε το ένα λέγαμε το άλλο, αλλά γέμισε. 
Τσιλ. 

Φέτος δεν είναι στο αέρα τα πράγματα όπως ήταν η τραυματική περιοδεία του 22 με Θεοφάνους.
Kostas vandikos
Kostas vandikos
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1614
Join date : 19/10/2022
Age : 24
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2010
Αγαπημένο τραγούδι: Θα θελα /Αγάπη/Όλα οδηγούν σ εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια /Αυλή Παραδείσου

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Απ: 30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

Τετ Ιουλ 03, 2024 6:34 pm
Στο δικό μου εισιτήριο για Πέτρας εγραφε 2,429 και το πήρα στις 24 Ιουνίου αν θυμάμαι σωστά
greggel1982
greggel1982
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2360
Join date : 23/02/2017

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996 και Εσενα Περιμένω
Αγαπημένο τραγούδι: Θα Θελα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Απ: 30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

Τετ Ιουλ 03, 2024 7:14 pm
παντως πολλα baby vandicteds στο θεμα ε;

Αρέσει στον χρήστη ewo

manos
manos
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5889
Join date : 23/11/2015
Location : Κρήτη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Υποφέρω
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Απ: 30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

Τετ Ιουλ 03, 2024 7:32 pm
Steliosg έγραψε:
Glin έγραψε:Λέτε βλακείες σχετικά με τον κόσμο για την Δευτέρα.
Εχθές πήρα  εισιτήρια με α/α 2500 κάτι..
Μα είναι ακόμα πράσινη η προπώληση. 🤡🤡

Μάλλον δεν ξέρετε πως λειτουργούν τα εισιτήρια με τα χρώματα κλπ ορισμένοι. 
Μας νοιάζει αν είναι sold out 2 βδομάδες πριν ή μια μέρα πριν; Όχι. Το ίδιο είναι, αρκεί να γεμίσει.
Και στα Γιάννενα λέγαμε το ένα λέγαμε το άλλο, αλλά γέμισε. 
Τσιλ. 

Φέτος δεν είναι στο αέρα τα πράγματα όπως ήταν η τραυματική περιοδεία του 22 με Θεοφάνους.


Θα γινω λιιιγο γραφικος κ θα κλαφτω οτι εμεις εδω θεωρω οτι την ηπιαμε. Αλλα ας μην ειμαι απολυτος γιατι θελω να δω τι θα παρουσιασει με τον ρεμο.
avatar
thanos - fan
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 243
Join date : 27/10/2015
Location : Θεσσαλονίκη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Το Μαξιλάρι
Αγαπημένος δίσκος:

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Απ: 30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

Τετ Ιουλ 03, 2024 9:34 pm
Τι υπερβολές διαβάζω; Διακρίνω αδικαιολόγητο άγχος... Έβγαλα δύο εισιτήρια για Θέατρο Γης στις 27/4, 2-3 μέρες αφού ξεκίνησε η προπώληση. Α/Α 1035 και 1036. Λοιπόν απολαύστε μια συναυλία της όπου κι αν βρίσκεστε και μην αφήνετε τα σχόλια αρρωστημένων φαν άλλων καλλιτεχνών να "δηλητηριάζουν" τον ενθουσιασμό σας για τις δικές μας συναυλίες.

Αρέσει στους ewo, vasilis, Nikovandis_fe, Kostas_1, Filippos, Glin, nihtolouloudo και

Nikolas
Nikolas
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 350
Join date : 09/11/2021

30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024 - Σελίδα 35 Empty Απ: 30 Χρόνια Μαζί - Summer Tour 2024

Τετ Ιουλ 03, 2024 10:49 pm
Να ρωτήσω . Εγώ που έκλεισα. Golden για Θεσσαλονίκη , λέει α/α 185 . Αυτό σημαίνει ότι απ τα golden μέχρι το δικό μου πουλήθηκαν 185 ;

Αρέσει στον χρήστη paikths28

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης