Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
tooxpac
tooxpac
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5
Join date : 06/04/2024

Project αναβάθμισης παλιών ελληνικόν μουσικών βίντεο + Δέσποινα Βανδή! Empty Project αναβάθμισης παλιών ελληνικόν μουσικών βίντεο + Δέσποινα Βανδή!

Δευ Απρ 08, 2024 8:06 am
Λοιπόν γεια σας καταρχάς. Νέο μέλος εδώ  Project αναβάθμισης παλιών ελληνικόν μουσικών βίντεο + Δέσποινα Βανδή! 1f60a 

Έχω ξεκινήσει ένα κανάλι στο YouTube που μια φορά την εβδομάδα θα ανεβάζω ένα αναβαθμισμένο ελληνικό μουσικό βίντεο σε 4k Upscale.
Εδώ σας έχω την πρώτη μου δουλειά αλλά λόγω ότι το αρχικό βίντεο στο οποίο βασίζεται το δικό μου ήταν σε χάλια κατάσταση δεν είναι και το πιο τέλειο αποτέλεσμα. Τα επόμενα βίντεο που σχεδιάζω θα είναι από DVD και έτσι θα ανέβει και η ποιότητα. Εγώ δεν βγάζω κάτι από αυτό. Το κάνω απλά επειδή γουστάρω. Τα επόμενα βίντεο που θα ανεβούν στο κανάλι θα είναι αφιερωμένα στη Δέσποινα Βανδή. Το πρώτο θα είναι έτοιμο αυτή την τετάρτη.

Εδώ είναι η πρώτη μου δουλειά και από κάτω το αρχικό βίντεο για να δείτε την διαφορά.



Αρέσει στους χρήστες Leonidas, Eveline_Vandi4ever και Kostas vandikos

tooxpac
tooxpac
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5
Join date : 06/04/2024

Project αναβάθμισης παλιών ελληνικόν μουσικών βίντεο + Δέσποινα Βανδή! Empty Απ: Project αναβάθμισης παλιών ελληνικόν μουσικών βίντεο + Δέσποινα Βανδή!

Τετ Απρ 10, 2024 3:16 pm
Εδώ είναι το πρώτο βίντεο για τη Δέσποινα... Απολαύστε το!

Αρέσει στους χρήστες Giotis, Leonidas, manos, kostas, Filippos, Sprezzatura και Kostas vandikos

tooxpac
tooxpac
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5
Join date : 06/04/2024

Project αναβάθμισης παλιών ελληνικόν μουσικών βίντεο + Δέσποινα Βανδή! Empty Απ: Project αναβάθμισης παλιών ελληνικόν μουσικών βίντεο + Δέσποινα Βανδή!

Τετ Απρ 17, 2024 3:40 pm
Να και το δεύτερο...

Αρέσει στους χρήστες dimosf1, neereaux, Leonidas, manos και Sprezzatura

tooxpac
tooxpac
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5
Join date : 06/04/2024

Project αναβάθμισης παλιών ελληνικόν μουσικών βίντεο + Δέσποινα Βανδή! Empty Απ: Project αναβάθμισης παλιών ελληνικόν μουσικών βίντεο + Δέσποινα Βανδή!

Τετ Απρ 24, 2024 9:30 pm
Δέσποινα Βανδή feat. Γιάννης Πάριος - Το Αδιέξοδο


Αρέσει στους χρήστες Leonidas, manos, Sprezzatura και Kostas vandikos

tooxpac
tooxpac
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5
Join date : 06/04/2024

Project αναβάθμισης παλιών ελληνικόν μουσικών βίντεο + Δέσποινα Βανδή! Empty Απ: Project αναβάθμισης παλιών ελληνικόν μουσικών βίντεο + Δέσποινα Βανδή!

Χθες στις 9:26 pm
Δέσποινα Βανδή - Έφυγες


Αρέσει στους χρήστες Leonidas και Kostas vandikos

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης